Škola přírodní medicíny aneb správná péče o zdraví

Čvn 09, 2017 Bez komentáře Napsal
..

Studium klasické medicíny je jistě náročné, ne všichni mají talent, vůli a sílu celý proces ustát. Když vás tento obor přitahuje, rozhodněte se pro vzdělání na KAMATÉ – Škole celostní a přírodní medicíny. Cílem studia je seznámení se s přírodním a celostním přístupem, který pomáhá udržovat lidské zdraví v kondici. Vše samozřejmě souvisí se správným postojem a osobním rozvojem. Studentům školy se dostane vzdělání z klasické medicíny, jen tak pochopí, na jakém principu funguje lidské tělo.

Pár slov o škole

Jak už to tak bývá, každá škola má svého zakladatele. V tomto případě je to vzdělaná žena MUDr. Ing. Bc. Markéta Kastnerová, PhD. První škola přírodní medicíny vznikla v roce 2010 v Českých Budějovicích. Rok 2012 byl zasvěcen otevření další instituce v Praze. Moravany potěší nově otevřená pobočka v Brně. Zájemci mohou vybírat z mnoha zajímavých studijních oborů, jako jsou poradce v oblasti celostní medicíny, poradce v oblasti přírodní medicíny, poradce pro výživu, obor homeopatie, psychosomatika, medicínské minimum pro každého i zvýhodněné studium více oborů. Tento výčet je pouze orientační, samozřejmě je nabídka pestřejší.

Proč si vybrat právě KAMATÉ?

Možná si říkáte, proč si zvolit právě vzdělání na Škole přírodní a celostní medicíny v Českých Budějovicích, Praze anebo v Brně? Určitě vás potěší bohatá nabídka nevšedních oborů, víkendové studium, duchovní a osobní rozvoj, kombinace tradiční i přírodní medicíny a samozřejmě zajímavé ceny. Vyučující mají potřebné znalosti a dovednosti, proto je výuka pestrá a profesionální. Ať už se rozhodnete pro poradce celostní či přírodní medicíny, kurz homeopatie, kurz zdravého vaření, medicínské minimum, psychosomatiku, poradce zdravého životního stylu či na výživu, vždy budete spokojeni.

Zdraví

O autorovi

Informace o autorovi nejsou známy.
No Responses to “Škola přírodní medicíny aneb správná péče o zdraví”

Leave a Reply