Nokia zrušila linku technické podpory

logo_nokiaNokia upadá. Nejen tím, že přestala téměř výrábět chytré mobilní tefony, neboť od hranice cca. 5 tisíc do cca 8 tisíc nekoupíte od Nokia žádný chytrý telefon a řada Lumia díky vyšší ceně není dostupná zcela pro všechny, ale také tím, že minimálně v ČR zredukovala podporu svých výrobků.

Je to s podivem, ale Nokia Czech Republic zrušila linku technické podpory. Jestliže nyní zavoláte na číslo 239 000 450, dozvíte se, že linka byla zrušena a že výrobce můžete kontaktovat pouze přes stránky nokia.com/support. Jenže ani tam to není o moc lepší. Jste nokia_lumia_920odkázaní na fórum v angličtině a na Nokia Czech republic se můžete obrátit pouze v případě stížnosti.

Další mínus pro tohoto finského výrobce může být také to, že Nokia slíbila novinku model Nokia Lumia 920 dodávat včetně indukční bezdrátové nabíječky v balení. Nakonec si svůj plán však rozmyslela a tak zákazníci, kteří si tento telefon až bude v ČR dostupný koupí, v balení tuto bezdrátovou nabíječku nenajdou. A to je velké zklamání, zvlášť při ceně telefonu Nokia Lumia 920, která šplhá téměř k 17 tisícům.

Nokia Lumia 920 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

3 × five =