Barber’s wife je specializované pánské kadeřnictví

V mužském světě se do popředí prodírají ryze pánská kadeřnictví, neboť spousta elegánů si uvědomuje důležitost své vizáže. Ještě před několika lety nebyla vlasům a vousům toliká pozornost věnovaná, nicméně s příchodem specializovaných pánských holičství bylo zanedbávání konec. Pánové, kteří chtějí vypadat atraktivně, se pravidelně svěřují do rukou profesionálů. Pakliže máte specifické požadavky a vysoké nároky na svou úpravu, měli byste zavítat do salonu, kam mají ženy vstup zakázán. Co se za dveřmi odehrává?

Barbers-wifeDovolujeme si vám představit Barber’s wife, což je vyhlášené pánské kadeřnictví Praha. Vysoce profesionální služby doplňuje nadstandardní servis. Pánové, kteří se svěří ostří břitvě, získají dávno ztracený šmrnc a působí sebevědomě. Nemusíte zůstávat při zemi, co se vašeho zevnějšku týká, protože kadeřníci vám na hlavě vykouzlí originální a poutavý účes. Vystoupíte z davu tuctových mužů.

Pracovníci v kadeřnictví Barber’s wife mají ke svým zákazníkům individuální přístup a snaží se maximálně vyhovět jejich požadavkům.

Příjemné prostředí, chlapská atmosféra

Ačkoliv spousta kadeřnictví nabízí v rámci svých služeb holení břitvou, většina holičů nedrží břitvu s takovou lehkostí jako experti v Barber’s wife. Žádný škrábanec, žádné pořezání, pouze upravené vousy. Dnes vousy prostě letí. Jakmile překročíte práh kadeřnictví, vstoupíte do ojedinělého prostředí a vtáhne vás pravá chlapská atmosféra. Ženy jsou za dveřmi pánského kadeřnictví tabu.

Barber shop v Praze kombinuje klasické kadeřnictví s pánským klubem. Zatímco se necháte hýčkat, si můžete vychutnat skleničku kvalitní whisky. Samozřejmě, v nabídce jsou i jiné alkoholické či nealkoholické nápoje. S ostatními návštěvníky můžete prodebatovat nějaký byznys a potom vyrazit s novým účesem do společnosti. Jestliže nemáte představu, jaký účes byste chtěli, můžete se inspirovat ve fotogalerii na stránkách Barber’s wife.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

17 − three =