Buďte v obraze s obrazem PICTOART

Možná jste už někdy přemýšleli o tom, že máte hezkou fotku z dovolené, kterou byste si rádi nechali vytisknout na velký obraz. To sebou nese několik kroků. Je třeba nejprve nechat snímek vytisknout. Poté jej zanést někde, kde si vyberete rám a paspartu dle svého nejlepšího vkusu a za pár dnů se pro hotový obraz můžete stavit. Docela nuda, nemyslíte?

 

Vytvořte si domácí galerii ze svých snímků

Na webu PICTOART si můžete vytvořit fotoobraz dle vlastního uvážení, můžete hodinku ladit a klikat a pak si výsledek před odesláním můžete uložit a pokračovat v jeho “ladění” třeba následující den.

pictoart_homeTvorba vlastního obrazu má jen několik málo kroků:

– Vyberete velikost obrazu
– Načtete si vlastní obrázek
– Zvolíte zda budete chtít paspartu nebo bez
– Vyberete rám

A je hotovo. Výsledek vám bude odeslán poštou do několik dnů. Jediná cesta vás tak čeká na poštu – tedy v případě, že vás přepravce nezastihne doma. A platit můžete online kartou.

Avšak web nabízí mnohem více. Pro shrnutí:

Tisk na fotopapír
Tisk s laminací
Kašírovaní fotografie
Fotografie v rámu
Fotoobraz na plátně

Vyberte si hotový snímek

Myslíte si, že dobře nefotíte a raději byste zvolili obraz od fotografů nebo amatérských malířů? No tak to jste stále na správné adrese, neboť web PICTOART nejenže vytváří vaše obrazy, ale nabízí také obrazy již hotové. Momentálně máte na výběr přes 20 různých autorů fotografií a přes 10 autorů obrazů. Vyberte si od krajin přes architekturu až po abstrakci. Jsou vybírány kvalitní snímky s vysokým rozlišením, takže se nebojte, že narazíte na snímky z mobilu nebo kompaktu. Vše fotí lidé, kteří znají nastavení svého přístroje a vědí, co dělají.

Moje maličkost na PICTOART

I já tak trochu publikuju snad hezké snímky na tomto webu a dělím se s nimi s ostatními. Netvrdím, že mé snímky patří mezi to nejlepší, co můžete na webu najít, to zdaleka pictoart_mojene, přesto je poměrně oblíbená má noční panorama Pražského hradu složena z 5 – ti snímků, podzimní snímek dřevěné lávky s košatým stromem v průhonickém parku nebo ranní snímek z Chalupských slatí. Všechny mé snímky můžete najít na webu PICTOART.

Unikátní projekt

Na závěr je nutné říct, že tento projekt je v česku unikátní. Ne proto, že by jinde nebylo možné vytvořit vlastní snímky na fotoobrazy ale spíše z důvodu galerie obrázků jiných autorů, jejichž obrazy můžete kupovat a modifikovat jejich nastavení dle svého.

Můžete se stát také autorem a pokud vaše snímky zaujmou tak se můžete těšit na příjemné finanční odměny za prodeje. Ceny obrazů si totiž nastavujte sami. Na kolik si ceníte své dílo?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

fourteen − 10 =