Bytelné zázemí do zahrady – zahradní domky pro každého

imagehandler-ashxPobyt na čerstvém vzduchu přispívá k utužování a posilování zdraví dítěte. Minimálně tři hodiny denně by měly děti trávit venku. Překážkou není ani nízká teplota či slabý déšť. Pro takové případy však je důležité správné oblečení, které chrání před nepříznivým počasím. Pravidelný pobyt na čerstvém vzduchu otužuje, tím přispívá k prevenci nemocí z nachlazení a posiluje imunitu. Zároveň dochází k dobrému okysličování organismu, což má za následek psychickou vyrovnanost i správný tělesný vývoj.

Dětský domeček pro hraní i zábavu

Aby děti rády trávily svůj volný čas venku, je ideální připravit pro ně dostatečné zázemí. Vhodné jsou jakékoliv varianty houpaček či pískoviště. Zcela ideální jsou dětské domečky do zahrady. Zahradní domek může růst s dětmi. Záleží jen na volbě rodičů a prostorových možnostech, jaký typ pro své ratolesti zvolí. Obecně lze vybírat z několika variant a velikostí. Kvalitní zahradní domky od českého výrobce se pyšní vysokou kvalitou a pevnou konstrukcí. Jsou vyrobeny ze dřeva a montovány svépomocí přímo na místě, které mu bylo určeno.

Univerzální použití na nářadí i pro chvíle pohody

Děti jsou nadšené, mohou-li si vytvořit zahradní království ve svém vlastním domku, kde si s oblibou hrají, povídají si s kamarády i hledají úkryt, pokud se zrovna spustila letní přeháňka. Kreativitě se meze nekladou. Za pomoci barevného nátěru či dalších doplňků lze jednoduše vytvořit tu pravou pohádkovou chaloupku s malovanými okenicemi, předsíňkou či pavlačí, nebo opravdovou chýši na nohou či nedobytnou pevnost připevněnou ve výšce na stromě. Pokud někdy přijde doba, že chaloupka omrzí, lze ji jednoduše přestavět na zahradní altán nebo běžný zahradní domek sloužící pro úschovu nářadí. Zahradní domky, domky na nářadí a dětské domečky koupíte zde – na http://www.domky-herold.cz/.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

8 + twenty =