Byty na Vackově? Trefa do černého!

Sháníte bydlení v Praze? Už nemusíte! Co byste řekli třeba modernímu bydlení na pražském Žižkově? Tam na vás čekají byty na Vackově. Moderní, minimalistické a elegantní prostory, v nichž bude radost žít i pracovat!

Koronavirová pandemie zásadně ovlivnila trh s nemovitostmi. Ceny klesají především v tzv. méně atraktivních lokalitách. Ovšem ruku na srdce. Chcete v takové lokalitě žít? Zlevňuje i nájemní bydlení. To ale také není ideální. Nájemným v podstatě financujete hypotéku někomu jinému. Po tom zřejmě také netoužíte. Nad bydlení ve vlastním zkrátka není. A v ideálním případě i v atraktivní lokalitě. Jednu takovou bychom pro vás měli. A za velmi příznivé ceny. Co byste řekli třeba bydlení na pražském Žižkově?

Moderní centrum s obchodní čtvrtí

Zapomeňte však na Žižkov plný nepřizpůsobivých občanů. Tato lokalita brzy projde zásadní proměnou. Na pořadu dne je totiž její zásadní revitalizace, která tuto čtvrť promění na moderní centrum s obchodní čtvrtí. Starý genius loci Žižkova ale samozřejmě zůstane zachován.

Byty na Vackově čekají právě na vás

Dovolte abychom vám představili ojedinělý projekt Byty na Vackově. Tedy v klidné části Horního Žižkova na Praze 3, kde v těchto dnech vzniká pět jedinečných objektů, v nichž najde svůj domov spousta rodin, umělců i podnikatelských subjektů. V nabídce je 347 bytů, ateliérů i nebytových prostor, v nichž si budete moci zrealizovat své sny.

Mějte vysoké nároky!

Jaké máte nároky na dispoziční řešení svého budoucího bytu? Je v hledáčku vašeho zájmu malá garsonka 1 + kk? Nebo velký byt 5 + kk? Nové byty na Praze 3 nabízejí obě varianty. A i varianty mezi, tedy byty dvoupokojové, třípokojové i čtyřpokojové. S terasou, lodžií či předzahrádkou. Postavené za použití těch nejkvalitnějších materiálů a designově na té nejvyšší možné úrovni.

Projekt z pera MS Architekti

Jak by také ne, vždyť za projektem z architektonického hlediska stojí věhlasní MS Architekti, jejichž citlivé pojetí pracuje maximálně s dvanáctipodlažními budovami asymetricky zasazenými do krajiny. Nečekejte tedy jednolitou uliční hmotu, s níž se setkáváme na pražských sídlištích, ale architektonicky působivou členitost, která například umožňuje vytvoření prostorných zákoutí mezi jednotlivými objekty.

Bydlení světového formátu

Jinými slovy vás čeká bydlení světového formátu ve standardech 21. století, kterým vládnou moderní, minimalistické a elegantní prostory. Takové totiž byty na Vackově jsou, jak se ostatně můžete už teď přesvědčit na webových stránkách společnosti Metrostav Development (byty.navackove.cz), která za projektem stojí. Ty jsou plné inspirativních fotografií, díky nimž si můžete udělat obrázek, jakou podobu by vaše budoucí bydlení mohlo mít. Líbí se vám? Nám také.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

14 − 4 =