Cestujeme za exotikou

Když se řekne slovo Exotika mnoho lidí si správně vybaví exotické destinace jako je třeba Thajsko Malajsie nebo Srí Lanka, Mauriciu, Maroko nebo Indii. Mnoha lidem se také protočí v očích dolárky, protože představa o ceně exotického zájezdu je pro běžného Čecha stále dost vysoká. Avšak nemusí to být vždy pravda, pokud budete volit správně cestovní kancelář nemusí být exotické zájezdy drahou záležitostí.

Jezděte s Rudolf Reisen

Cestovní kancelář Rudolf Reisen nabízí zájezdy německých ck, které jsou daleko více finančně dostupné. Ale nejen to. Zájezdy poskytují luxusnější služby. A proč tomu tak je? sri_lankaNěmecké cestovní kanceláře obsazují celé hotely a vybavují do destinací plně obsazení letadla, takže mají mnohem příjemnější podmínky než například české cestovní kanceláře.

Důvodem většího luxusu je také to, že německá klientela si na luxus potrpí více a tak hoteliéři v destinacích vycházejí svým klientům mnohem více vstříc. Pokud jste dříve chtěli využít služeb cestovní kanceláře Rudolf Reisen bylo nutné dopravit se autem či vlakem na některé německé nebo rakouské letiště. To je však už minulostí, nyní můžete odletět v poklidu z Prahy. Odletíte se společností Emirates a navštívíte některou z asijských zemí.  Vyberte si v klidu pobytový nebo poznávací zájezd. Pro ty, kdo rádi moře jsou připraveny i okružní plavby lodí.

Podívejte se třeba do Afriky nebo do Asie

S odletem přímo z Prahy si nyní můžete objednat zájezd například do Thajska, Malajsie, Dominikánské republiky nebo na Srí thajskoLanku a Maledivy. Ale destinací, které můžete navštívit je daleko více, záleží jen na vaši fantazii a představě o vaši dovolené.

Takže už máte vybráno? Pokud ano stačí jen navštívit stránky cestovní kanceláře Rudolf Reisen a vybrat si destinaci a termín, který vám nejvíce vyhovuje. Nebo si zavolejte na bezplatnou linku 800 100 567 a zjistěte si více informací o vaši vytoužené dovolené.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

1 × five =