Chystáte se na cesty?

Zima už je snad za námi ikdyž venku jaro pořád daleko, aspoň to zdánlivé. Na člověka padá jarní únava a nic moc se nechce dělat. Všude se válí jen hromada povinností a každodenních starostí. Zkuste se od nich oprostit a vycestovat za teplem. Pokud máte rádi teplo vycestujte někam, kdy již nyní chytnete bronzovou barvu. Naopak pokud jste si dost neužili zimy můžete vyrazit ještě na lyžování do Alp a pokud vás již Rakousko nebaví zkuste Itálii.

 

Tipy na cesty

Již jsem vám psali tipy na to, jak na Egypt. Co si sebou vzít či nevzít, jak se pohybují ceny, jak je to se smlouváním a tak dále. Ale co když se chystáte třeba do Řecka? Nebo Carevojste si vybrali Miami? I zde pro vás máme řešení. Na webu tipy na cesty totiž najdete vše o zajímavých lokalitách. Například věděli byste co v Miami navštívit? Ano, každý řekne pláž, ale co třeba aligátory?

Přemýšlíte o dovolené v Řecku? Stránky vám poradí na jaký ostrov se vydat.Stránky však radí nejen s letní dovolenou, ale i tou zimní.Láká vás platba po středozemním moři? Je to zcela něco jiného než jen ležet celý týden na pláži. Všem dobrodružným povahám se bude taková plavba líbit, navíc poznáte spoustu zajímavých míst. Když vyberete správný zájezd můžete na jedné plavbě poznat například Řím, Benátky, Istanbul, Barcelonu, Tunisko.

Navštívit také můžete magazín o cestování, který je připraven poradit každému při cestování do celého světa. Věděli jste, že Jónské ostrovy patří k zeleným klenotům Středomoří? Na stránkách najdete také tipy od čtenářů a co může být lepšího než reference někoho, kdo na místě byl a může posoudit vše na vlastní kůži.

 

Někam na výlet

Další přehledný web nabízí informace o cestování od A-Z. Zjistíte třeba jaké jsou nejlepší způsoby dopravy, kam a za kolik jezdí Regio Jet, či že do Chorvatska nemusíte jen autem.

PlážKdyž v plánu nemáte nic velkého a rádi navštívíte některou z lokalit v tuzemsku, budou vám stránky opět k dispozici. Zjistíte jak krásně je v Beskydech, dostanete tip kde trávit příjemný víkend ve dvou a mnohem více.

 

My s Honzou hodíme v létě na 14 dní Vydáno.cz na hřebík a už teď plánujeme zda se vydáme do Řecka či jinam. Cestování nás baví. A co vy, jakou letos plánujete dovolenou?

1 thought on “Chystáte se na cesty?”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

3 × three =