Co můžete očekávat od chiptuningu? A kde ho provést?

Mnoho řidičů již nechalo u svého vozu zvýšit výkon motoru pomocí chiptuningu. Tento postup je velmi oblíbený zejména proto, že není třeba technického zásahu do vozidla a v případě potřeby je možné vše vrátit do původního stavu.

Po provedení chiptuningu u vašeho vozu můžete očekávat zlepšení jízdních vlastností. Díky vyššímu výkonu motoru budete schopni rychleji reagovat v krizových situacích, což vám dokonce může zachránit život.

Mnoho majitelů vozů také potvrzuje snížení spotřeby. Chiptuning navíc probíhá bez jakéhokoliv technického zásahu do vozidla. Jedná se pouze o přenastavení hodnot, které byly zapsány do paměťového čipu v řídící jednotce motoru. V porovnání s mechanickými úpravami motoru je chiptuning v poměru cena/výkon mnohem výhodnější.

Pozor na výběr firmy

Díky tomu, že je chiptuning velice žádaný, provádí ho v posledních letech mnoho firem. Ne všechny však poskytují kvalitní služby. V žádném případě nesvěřujte svůj vůz firmě, která vám neposkytne žádné záruky, slíbí vám zvýšení výkonu o 50 % a ani se nebude obtěžovat naměřit původní hodnoty. Samozřejmostí by také mělo být zálohování původního nastavení softwaru.

Profichip s.r.o.

Velmi uznávaným profesionálem v oblasti chiptuningu je firma Profichip s.r.o., která provádí chiptuning v Praze, Brně, Ostravě, Olomouci a Zlíně. Samozřejmostí je poskytnutí doživotní záruky na software a záruky na motor. Profichip s.r.o. spolupracuje se společnostmi Alientech, Race chip, Dimposrt a dalšími a chiptuningem se zabývá již více než 14 let.

Veškeré úpravy jsou testovány a měřeny pomocí válcové brzdy. Díky neustálým investicím do nových technologií a školení technických pracovníků je firma řazena mezi přední úpravce motorů v ČR.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eleven + 19 =