Dejte své erotice design

Svět erotických pomůcek se mění. I sexu chceme dát styl a rozhodně se již nevyžíváme v naturalisticky podaných sexuálních pomůckách. Na designové kousky si potrpí především ženy. Jaké byste neměli přehlédnout?

I když se to mužům nemusí líbit, přesto jsou ženy mnohem vzrušivější na klitorisu než ve vagíně. Jeho stimulaci je třeba při partnerském styku pomoci. Ideálním pomocníkem je vibrátor na klitoris. Sexshop Sexio má v nabídce šikovného krasavce Zumio – S Spirotip. Ten na trh nepřichází s pouhými sliby. Byl živě a s úspěchem testován ženami. 63 % z nich dosáhlo orgasmus do dvou minut, 89 % pak do pěti. 69 % žen dokonce dosáhlo stimulací tímto vibrátorem na klitorisu opakovaný orgasmus, tedy multiorgasmus. Ženy si rovněž pochvalují intenzitu sexuálního prožitku. 56 % žen tvrdí, že je sexuální zážitek s touto pomůckou intenzivnější než pohlavní styk a 71 %, že je intenzivnější než masturbace. 62 % žen se vyjádřilo, že je Zumio – S Spirotip vibrátor na klitoris uspokojí více než jiné sexuální pomůcky, které používají.

Ať to sviští

Kdo hledá designové erotické pomůcky z příjemného materiálu, které jsou samozřejmě rovněž účinné, měl by sáhnout po výrobcích značky B Swish. Tyto výrobky jsou z dnes tak oblíbeného kvalitního silikonu ABS. Povrch je jemný, skvěle klouže a umí simulovat tělesnou teplotu. Požitek je proto velice věrný. Pomůcky jsou vodotěsné, a tak si je lze s sebou vzít i do vany. Mezi různými tvary vibrátorů a decentních vibrátorků najdete i specialitky. Takovou je například B Swish – bgee Classic G-Spot. Jde o speciálně tvarovaný vibrátor určený pro stimulaci bodu G.

Rozvibrujte to na dálku

Velkým hitem poslední doby jsou partnerské erotické hračky využívající vymoženosti moderní techniky. Takto se vyhrajete třeba s vibračním vajíčkem. Žena si jej aplikuje na příslušné místo a partner se pak vzdáleně, díky dálkovému ovládání, postará o její sexuální prožitek. Vajíčko je samozřejmě vodotěsné, diskrétní a vibrovat dokáže až tři hodiny.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

19 + 1 =