Díky čištění a mytí fasád váš dům prokoukne

Působí váš dům špinavě a zašle? S největší pravděpodobností na tom budou mít svůj podíl atmosférické a organické nečistoty, jako jsou prach, plíseň, smog, saze, mech atd. Především plísně mají škodlivý vliv na lidské zdraví, proto by pravidelné čištění fasád nemělo být zanedbáváno.

Jak probíhá čištění?

Zateplené fasády se doporučuje čistit jednou za 4-6 let. Pokud nebude tento termín dodržen, dojde k prostoupení plísně až do polystyrenu, čímž bude fasáda zcela znehodnocena. V prvé fázi čištění se aplikuje speciální přípravek, který fasádu odmastí a zároveň zničí plísně a lišejníky. Poté dojde na samotné čištění pod nízkým tlakem vody se saponátem. Po uschnutí fasády se nastříká hydrofobní roztok zabraňující zadržování vody.

Zrenovujte vzhled vašeho domu

Nátěry fasád Brno se postarají o renovaci fasády rodinného nebo panelového domu, jimž vyblednul odstín či se objevily praskliny. Nátěr bude proveden airless technologií, která je oproti běžným postupům mnohem efektivnější. Není k němu zapotřebí lešení, nýbrž se používá zvedací plošina nebo horolezecká technika. Celá procedura je provedena rychle a kvalitně. V neposlední řadě je mnohem lépe využit materiál, barvy se snadno nanášejí i na špatně dostupná místa, povrch získá ucelený vzhled bez bublin a deformací.

Nejen kvůli obdivným pohledům

Nátěry fasád Ostrava dopřejí vašemu domu nový kabát, který si právem zaslouží obdivné pohledy kolemjdoucích. Reprezentativní vzhled ovšem není jediným důvodem, proč fasádu renovovat. Nátěr fasády plní rovněž ochranný účel, neboť chrání omítku před zvětráváním, chemickým působením dešťů a zatékáním vody. Tyto vlastnosti významně přispívají k prodloužení životnosti fasády, čímž výrazně ušetříte. Nemusíte nevyhovující fasádu neustále opravovat, což je ekonomicky dosti náročné.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 − 3 =