Koupele Turčianské Teplice na Slovensku

Do zahraničí s pojištěním

Na Slovensko si vyjedeme s přáteli jednou možná dvakrát do roka. Stejně tak občas jedeme do Rakouska. Ještě nikdy se nestalo, že by někdo z nás měl nějaký úraz či potřeboval lékařskou pomoc. Přesto jsme rádi, že před cestou navštívíme internetové stránky a necháme se pojistit, čistě pro jistotu.

Pojištění online přes internet

Pryč jsou doby, kdy jsme museli před každou cestou do zahraničí zajít do některé pobočky České pojišťovny a nechat se pojistit. Kdo na to tenkrát zapomněl a vzpomněl si večer před odjezdem měl smůlu a muset buď zůstat doma, nebo risknout cestu bez pojištění. A risk to opravdu je, jen ošetření lékařem v zahraničí vás bude stát tisíce korun a nedej bože nějaké lékařský zákrok či operace, ta by vás mohla stát i přes sto tisíc.

Cestovní pojistění onlineNaštěstí je v současné době možné navštívit stránky různých pojišťoven a nechat se pojistit online klidně v den odjezdu do zahraničí. Vyberete si druh pojištění tak, aby zahrnoval vaše aktivity + třeba příplatek za pojištění zavazadel nebo za pojištění toho, že vy někomu způsobíte úraz. Před poslední cestou do zahraničí, bylo to k moři jsem využil výhodné cestovní pojištění od Europa.sk. A proč zrovna tady? Mám rád adrenalin a tak si rád půjčím vodní skútr nebo jsem vyzkoušel také vodní lyže, což mohu všem doporučit. Je zde ale riziko, že se můžete zranit. Běžné cestovní pojištění nezahrnuje tyto aktivity a to ani potápění.

A právě zde jsou tyto tři aktivity zahrnuty v ceně běžného pojištění, proto pokud se chystáte cestovat k moři, což letos, podle toho co jsem slyšel se chystá hodně lidí se možná bude hodit. A pokud se chystáte třeba na hory určitě si vyberete některou z pojišťoven, která naopak nabízí například pojištění vysokohorské turistiky bez přirážky.

 

Koupele Turčinské Teplice

Když jsme v předchozích odstavcích psali o dovolené ne každý touží po vodních sportech nebo horách. Někdo rád dovolenou skloubí s léčebnými procedurami a zdravotními kůrami, které osvěží mnohdy nejen vaše zdraví ale i ducha. Můžete navštívit koupele Turčianské Teplice na Slovensku, které jsou Koupele Turčianské Teplice na Slovenskuvhodné především pro lidi, kteří mají problém s pohybovým aparátem, urologické nervové nebo gynekologické problémy. Zdejší voda obsahuje sírany, hydrouhličitany, vápník, hořčík a železo. Všechny tyto prvky působí na lidské tělo velmi blahodárně.  Nemusíte mít strach, že byste trpěli v nějaké ledové vodě. Zdejší léčivá voda má teplotu od 38 do 47 stupňů celsia.

V místě kromě rehabilitačních a zdravotních koupelí můžete navštívit také nádherný lesopark nebo místní aqua park, který vám poskytne zábavu na celé odpoledne. K ubytování v Turčianských Teplicích si můžete vybrat jeden ze 4 hotelů s hodnocením od jedné až po 3 hvězdičky. Záleží jen na tom, jak jste nároční a také kolik peněz budete chtít na dovolenou obětovat. Nezapomeňte však, že i zde se vám vyplatí se pojistit, nikdy nevíte, kdy si třeba při procházce lesoparkem zlomíte nohu, ale to vám rozhodně nepřejeme. Naopak vám přejeme, aby vaše dovolená, ať už pojedete kamkoliv dopadla přesně dle vašich představ.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

twenty − fifteen =