Elektrikář, instalatér nebo sklenář v Praze a středních Čechách- 24 hodin denně!

Snad v každé domácnosti se jednou za čas vyskytne technický problém vyžadující neodkladné řešení. Někdy je to dokonce v noci, ve svátek nebo o víkendu – jako naschvál. Je nutné čekat do rána, do pondělka, nebo dokonce déle? Naštěstí ne.

Když je třeba situaci řešit co nejdřív

sklenari-instalateri-sklenariZávažnější situace vyžadují neodkladnou havarijní službu, ale ani ostatní záležitosti nejsou ničím příjemným a chceme je řešit ihned. Třeba takové vysklené okno nás většinou úplně neohrožuje, ale je to velmi nepříjemné a hlavně v zimě potřebujeme nové zasklení v řádu hodin, nikoliv dní. A zvládne to jen zkušený sklenář. Zabouchnuté dveře jsou klasickou situací a „třešničkou na dortu“, když nemáme dobrý den a vše se nám hroutí pod rukama. Roztržitost se nevyplácí a většinou přidělá potíže, zámečník je pak vítaným vysvobozením.

Kam zavolat?

Někdy jsme v tom vlastně nevinně, stačí, aby praskla nějaká hadice nebo trubka opotřebená pravidelným používáním a máme o zábavu postaráno. A někdy i naši sousedé. V záchvatu „paniky“ hned netušíme, na koho se obrátit, komu zavolat. Který elektrikář nebo instalatér budou zrovna po ruce? U běžných emergency kontaktů bychom neuspěli, ty jsou určeny pro jiné případy. Máme pro vás ale dobrou zprávu. Zapamatujte si „AAA- Záchranná technická služba“ nebo zts.cz.

Záchranná technická služba nonstop

Záchranná technická služba funguje v Praze a Středočeském kraji 24 hodin denně. Poskytuje havarijní servis, v co nejkratším čase to jde. Stačí zavolat na bezplatnou linku a technici se vám budou co nejdříve věnovat. Jedná se o servis v těchto oborech: elektrikáři, sklenáři, instalatéři, zámečníci, topenáři, plynaři, to ale rozhodně není vše.

Nejen neodkladné situace

Na ZTS se můžete obrátit i v případě rekonstrukcí, revizí a oprav kotlů, čištění a oprav kanalizací. Díky široké síti smluvních partnerů dokáže společnost zajistit téměř jakékoliv práce v rozumném časovém horizontu. Řeší i pozáruční opravy domácích spotřebičů a kompletní domácí úklid. Dá se tedy říct, že cokoliv, co ve vaší domácnosti ohledně technických záležitostí nezvládnete sami, vám dokáže zajistit. A to nonstop.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

four × 2 =