Erotická masáž není sex! A nevěra už vůbec ne!

Dárek pro partnera? Jste dostatečně sebevědomá na to darovat své drahé polovičce erotickou masáž? Jsme si jistí, že ho naprosto odzbrojíte!

Na dárku ve formě erotické masáže rozhodně není nic špatného. Erotická masáž totiž není sex! Ani nevěra!

Masáž penisu

Jak taková erotická masáž probíhá? Záleží na tom, jaký salon navštívíte a jakou masáž zvolíte. Mezi nejznámější erotické masáže jednoznačně patří masáž penisu. Znovu opakujeme, že se nejedná o sex, ani masturbaci, byť ji v mnohém může připomínat. Včetně mužova vyvrcholení. Jejím cílem však není orgasmus, ale spíše jeho oddalování. Na konci masáže se přeci jen dostaví, a to maximálně zintenzívněný!

Klouzavá masáž 

Další oblíbenou erotickou masáží je masáž Body to Body, tedy tělo na tělo (někdy se také setkáte s označením klouzavá masáž). Při této masáži, která vykazuje znaky tradiční japonské rituální masáže, masérka nepoužívá jen své prsty a dlaně, ale celé tělo. Pro ni samotnou se tak jedná o poměrně náročnou fyzickou aktivitu. Masírovanému se však dostává těch nejintenzívnějších požitků srovnatelných s pocity extáze.

Erotická masáž pro dámy

Svému vyvolenému však můžete darovat i masáž relaxační! Nebo požádejte, jestli byste masáž mohly absolvovat s partnerem. Ve studiu Angels masáže (na internetu hledejte pod odkazem erotické masáže Praha) tyto masáže výjimečně poskytují i ženám. Pokud ji nebudete moci absolvovat přímo v páru (to by zřejmě masérka nezvládla), tak možná vám ji dopřejí individuálně. Nebo můžete absolvovat masáž párovou, v jejímž rámci se vám budou věnovat dvě masérky (na dvou lehátkách).

Na kolik vás erotická masáž vyjde?

A ceny masáží? Hodinová klouzavá masáž vás vyjde na 2000 korun. O čtyři stovky levněji vás pak vyjde půlhodinová masáž penisu. Jak vidíte, jedná se o ceny srovnatelné s běžnými druhy masáží. Prožitky ovšem nesrovnatelné. Chtělo by je vyzkoušet, nemyslíte? 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

three × 4 =