Focení s Facebookem 14.4. 2013

Asi před rokem jsem rozjel projekt levného focení v Praze. Focení se zakládá na skupinovém focení, kdy se sejde více lidí, každému věnuji nějaký čas a snímky pak dodávám elektronicky do 3 dnů od focení. Focení probíhá venku a podmínkou pro konání akce je účast minimálně 3 účastníků. Fotím ženy i muže.

Skupinové focení s Facebookem - Rádi se fotímeRádi se fotíme

Za tímto účelem vznikla také skupina na Facebooku s názvem „Rádi se fotíme“. Tato skupina je otevřená a může se k ní přihlásit kdokoliv. Účelem skupiny je širší informovanost o termínech focení všech zájemců a snadnější domluva s účastníky spojena v jedné sociální síti.

Jak focení probíhá?

Focení probíhá v Praze. Momentálně je vyhlášen termín focení v neděli 14.4. 2013, místo zatím nebylo upřesněno. Sejdou se lidí, kteří se chtějí nechat vyfotit. Každému pořídím přibližně 20 snímků z nichž vyberu 5, které následně upravím, vyretušuju a posílám na email do 3 Skupinové focení s Facebookem - Rádi se fotímepracovních dnů. Focení probíhá venku. Nemusíte se obávat focení, je to zpravidla legrace, nikdo to nebere vážně, ale o to více jsou snímky přirozenější.

 

Portréty

Focení probíhá zpravidla celého těla ale i detailů obličeje a je to spíše na přání jednotlivce jaké snímky by chtěl vytvořit. Také si sebou můžete vzít více oblečení a to při focení měnit. Kreativitě se meze nekladou.

 

Přihlášky na Facebooku – skupina rádi se fotíme

Jestliže budete mít o focení za cenu pouhých 300 Kč zájem přihlaste se na Facebooku, skupina rádi se fotíme. Je tam pozvánka a stačí do komentáře uvést, že máte zájem. Nezapomeňte, že focení se koná jen v případě, že se focení budou účastnit minimálně 3 lidé. Maximální počet je omezen na 20 účastníků.

 

Těším se na Vás

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

sixteen − 4 =