Hledáte dobrý tip na výlet? Zkuste Lednicko-valtický areál

Milujete nádhernou přírodu, dokonalé památky, ale třeba i chutné víno? Potom je tou oblastí, kam byste se měli vydat, obec Lednice a její okolí. Právě zde vás čekají místa, jako Apollónův chrám, Belvedér, Janův hrad, Lovecký zámeček, Minaret, Rybniční zámeček a další desítky zajímavostí. Z toho plyne, že jeden den na návštěvu nikdy nestačí a tak je nutné hledat si ubytování. Lednicko valtický areál nabídne hned několik možností, ale ideální volbou je Penzion Slavík. Proč? Jelikož nabídne klidné ubytování v soukromí s dobrým poměrem cena/výkon, ale také milý a přátelský personál. Zkrátka kombinace, se kterou neuděláte chybu.

Ideální výchozí bod

Co však také oceníte, to je i jeho poloha. Penzion se nachází na hranici CHKO Pálava, v trojúhelníku Lednice – Valtice – Mikulov. Je zkrátka ideálním výchozím bodem, hledáte-li ubytování Sedlec, odkud to budete mít kousek na místní cyklostezky, turistické trasy a samozřejmě i ke konkrétním památkám, ale i zmíněným městům. Zkrátka a jednoduše se stačí ve svém útulném pokoji a pohodlné posteli probudit a ihned vyrazit do okolí.

Poznejte krajové speciality – hlavně víno

Oblast jižní Moravy je známá také pohostinnými lidmi. A hledáte-li místo, konkrétně kvalitní penzion Lednice, zde budete plně spokojeni. Můžete si naplno užít ochutnávky vín s řízenou degustací, nakoupit místní vína, ale stejně tak ochutnat řadu krajových specialit., To vše vás čeká v penzionu, místních sklípcích, nebo okolních restauracích. Samozřejmě vše může být doplněno službami v podobě grilování, nebo cimbálovou kapelou. I tu vám daný penzion může zprostředkovat.

Na kole i pěšky

A jak se po okolí pohybovat? Ideálně na kole, popřípadě pěšky. Samozřejmostí, kterou tato ubytovací kapacita, tedy konkrétně penzion Mikulov také nabízí, je možnost parkovat přímo v areálu, díky čemuž nemusíte mít strach o bezpečnost vašeho auta, kterým přijedete. Jste-li ale trénovaní, přijet můžete i na svém kole.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

3 × 5 =