Cestujeme se slevami

Jak cestujeme za levno

Na našem webu jsem psal už několikrát  o cestování. Naposled jsme s partou přátel vybírali ubytování v Krkonoších, kam letos pojedeme již po čtvrté za sebou a tak nějak už máme v plánu na příští rok změnit lokalitu. Rádi cestujeme nejen po celém Česku, které má rozhodně co nabídnout, ale také se podíváme za hranice naši domoviny. Jednou jsme se vypravili třeba na slovenské Roháče, které jsou velmi krásné a turisticky hodně náročné hory, které patří do oblasti Západních Tater. Byli jsme také v Rakousku v předhůří Alp u jezera Traunsee, které je obklopeno nádhernými horami. Některé jsme navštívili a věřte stojí to za to. Více si o našem putování kolem tohoto jezera včetně fotek můžete přečíst na mém fotografickém blogu. Dnes bych se ale rád rozepsal o tom, kam bychom se chtěli vydat letos nebo příští rok.

V tom, kam se letos podívat aspoň třeba na dva dny jsme s přítelkyní tak trochu v konfliktu. Ona miluje poklidné lázeňské pobyty, já naopak adrenalin vysokých hor, kde visíte na řetězu a škrábete se metr po metru na tu proklatou horu z které je tak senzační výhled, který bych nevyměnil za nic na světě.. A protože se nedohodneme a jsme navzájem tolerantní, tak nejlépe Cestujeme se slevaminavštívíme od všeho kousek, abychom si navzájem udělali radost. To je sice super, ale nevyděláváme zase tolik peněz, abychom mohli bydlet v luxusních hotelech, takže bereme s povděkem portály, kde jsou zajímavé pobyty, které by vyhovovali mě i mé drahé polovičce.

Samozřejmě že nás zajímá i cena. Navštěvovali jsme různé slevové portály ale nakonec jsme vždy skončili na stránkách NewGo.cz.  Důvodů, proč zrovna tento web je několik, ale aby tento článek nevypadal jako reklama na tento web zmíním jen dva. Prvním je šíře nabídek, kterou zde můžete najít takzvaně “pod jednou střechou”. Přítelkyně mě vždy bere za ruku a říká “Jéé lásko podívej, sem pojedeme a nebo sem a nebo sem”. Je to úsměvné, protože já dělám úplně to samé, když si vybírám pobyty třeba v Alpách u Kaprunu.  Mám jednoho favorita, kterým je právě ubytování  v luxusním apartmánu, kde všude kolem jsou třítisícové hory. Podívejte se sami na to, co vás při tomto pobytu čeká. Mě stačí si přečíst jen popis a už se mi tají dech. Přítelkyně už má také vybráno a to Nízké Tatry, které máme oba rádi. Budeme se probouzet s výhledem na Malou Fatru a současně si užijeme pohodlí wellness pobytu se saunami a vířivkou. Wellness pobyty mají ale i tuzemské a výběr je opravdu široký a především za dobré ceny, kde na každý pobyt je dána sleva minimálně 38%.

Jsme rádi, když můžeme cestovat a máme radost z toho, když cestujeme levně. Jinak bychom si v podstatě ani nemohli dovolit cestování a sedět doma na zadku jako pecky opravdu nechceme. Proto tedy tyto slevy na cestování, které nám umožní jak se lidově říká “vytáhnout paty z domu”.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

seven + four =