Jak na stylovou jihomoravskou svatbu?

Krásné místo jako stvořené pro svatbu – pořád nemůžete žádné najít? Na prostředí záleží a nemělo by se podcenit.

Pokud je vaším požadavkem svatba Brno a okolí, máme pro vás tip: Penzion Kovárna Brno. A to v části Brna jménem Bosonohy, opravdu příjemné lokalitě. Budete nedaleko města a užijete si svůj den se vší parádou a historickou atmosférou, skoro jako na vesnici.

Historický penzion v Bosonohách

Atraktivní penzion se nachází v Pražské ulici lokality Brno-Bosonohy. Jde o impozantní stavbu utvářenou jihomoravským venkovem a vinařstvím. Snoubí se zde historická atmosféra s moderními prostory. Ubytování i služby jsou na vysoké úrovni, přitom na vás dýchne venkovský, skoro starodávný duch. Vytvořit takovouto kombinaci není úplně jednoduché. Historie budovy sahá do 13. století, kdy zde „vyrostla“ kovárna.

Přeložte část starostí na někoho jiného

Kdo se nechce starat úplně o každý detail, jelikož během plánování svatby se nahrne starostí najednou opravdu hodně, může využít kompletní servis. Během vašeho životního dne se o vás budou hezky starat, společně naplánujete detaily podle osobních představ. A to od obřadu přes hostinu až po zábavu. Samozřejmě se pak v penzionu můžete ubytovat.

Penzion jen pro vás

V den konání svatby bude penzion jen váš pro dostatečné soukromí. Jídelna má kapacitu 35 osob, sklípky 50 osob. Ubytování se dá zařídit až pro 14 lidí. Je to penzion menší, ale útulný a domácký. Dřevěné podlahy a stropy, kachlová kamna a klenuté sklípky s krbem navodí skvělou atmosféru. Kdo chce den tradičně stylový se vším všudy, vsadí na živou hudbu, třeba cimbálovku.

Skvělé jídlo a pití

Co se týká jídla, na výběr je z mnoha dobrot, pro společnou zábavu se pak skvěle hodí teplý a studený raut. Vína jsou k dispozici jak moravská, tak i zahraniční, vždyť jde o bohatě zásobený vinný sklep Brno. Pokoje jsou zajímavě řešeny, některé s netradiční atmosférou ve stylu Afriky, retro či Provence.

Nejen svatba

V tomto penzionu nemusíte uspořádat jen svatbu, ale klidně i rodinnou oslavu, rozlučku se svobodou, firemní akce, setkání s přáteli, sraz spolužáků či jinou událost. Vyrazte sem třeba na dovolenou nebo posedět u skleničky ve vinném sklípku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

3 − 3 =