Jak ušetřit na povinném ručení

Našim čtenářům radíme a pomáháme ve světě financí. Již jsme srovnávali bankovní ústavy, radili jsme jak na nebankovní půjčku, připravujeme pro vás „návod“ jak získat hypotéku a co je k ní potřeba, ale dnes si řekneme, jak správným výběrem pojišťovny můžete na povinném ručení ušetřit až 9 tisíc korun. Jak tedy vybrat nejlevnější povinné ručení?

AutomobilZpůsobů je hodně. Můžete třeba navštívit všechny pobočky a nechat si u nich zpracovat nabídky. Na každé z nich budete muset čekat, než se dostanete na řadu. Poté budete čekat, až pracovník za přepážkou zpracuje údaje o vašem voze a nabídne vám konkrétní částku. Než všechny obejdete zabere vám to dost času a je dost možné, že ne všechny pojišťovny budou mít ve vašem městě pobočku.

Druhou možností je najít si webové stránky různých pojišťoven, vyplňovat všude formuláře o vašem automobilu, výsledné ceny si zapisovat třeba do tabulky a následně si je porovnat. Další možností, které doporučujeme využít je najít si kalkulačku povinného ručení.

 

povinné ručeníStačí jen jeden formulář

K tomu abyste snadno a rychle porovnali ceny povinného ručení pro váš vůz, stačí vyplnit jen jeden formulář a ihned máte k dispozici výsledky. Porovnány jsou nejen ceny, ale také třeba pojistné limity krytí způsobených škod, bonusy, které můžete v pojišťovně získat, informace co které povinné ručení kryje a další informace, které vám slouží k  porovnání povinného ručení a vy si tak můžete v klidu domova tu nejvýhodnější pojišťovnu pro váš vůz vybrat a ušetřit za rok několik tisíc korun.

 

Sjednání online vám ušetří spoustu času

Až si v klidu povinné ručení srovnáte za pomocí kalkulačky povinného ručení, můžete ve vybrané pojišťovně sjednat ručení online. Ušetří vám to spoustu času. Nemusíte na pobočku nebo stránky pojišťovny, ale přímo z porovnání uzavřete povinné ručení s pojišťovnou, která má pro vás nejlepší nabídku.Po sjednání smlouvy má k dispozici okamžitý tisk dokumentů, takže není třeba čekat, až vám smlouva a zelená karta dorazí poštou. Prostě si vše vytisknete a můžete s autem vyrazit na cesty.

Pokud vás trápí spíše účty za plyn či elektřinu

Nemusí to být jen kalkulačka povinného ručení. Auto máte pojištěno, ale může vás trápit vysoký účet za elektřinu. Nebo topíte plynem a roční náklady jsou velmi vysoké? Levná elektřinaChystáte se cestovat a chcete si vybrat pro vás nejvhodnější cestovní pojištění či spíše vybíráte tu nejvýhodnější hypotéku?

Na to vše doporučujeme využít Portál Úsporypeněz.cz, kde můžete všechny uvedené produkty  porovnat  na několik kliků a pak se v klidu rozhodnout, kterou výslednou nabídku si vyberete. Tím ušetříte opět mnoho času a vše potřebné si zařídíte přímo z domova. Přejeme vám hodně štěstí ve výběru.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eleven − 8 =