Je chod vaší firmy z daňových hledisek skutečně správný?

Správný chod firmy rozhodně nelze posuzovat pouze podle toho, kolik máme zakázek, nebo jaký máme obrat. Doslova strašáky současné doby jsou totiž finanční úřady. Samozřejmě mnozí podnikatelé již vědí, že stačí jedna chyba, a pokuta je na světě. Tomu však může předcházet zkušený auditor, a jeho služby.

Vsaďte na profesionála v oboru

A pokud už o této možnosti mluvíme, určitě je dobré zaměřit se i na konkrétní společnost, se kterou zaručeně chybu neuděláte. Tou je SP Audit s.r.o., která na trhu působí již od roku 1999. Zárukou perfektních služeb není pouze celková profesionalita a individuální přístup, ale třeba i komplexní znalost problematiky u každého individuálního podnikatele. I proto samozřejmě nabízí daňové poradenství, a stejně tak i poradenství účetní. Tedy v konečném důsledku komplexní služby, zajišťující nejenom správné vedení účetnictví, ale možnosti, jak legální cestou na daních také něco ušetřit. A to je spolu s maximalizací zisku také velkým cílem mnoha firem.

Pro koho jsou služby vhodné?

Odpověď na tuto otázku je jednoduchá, protože jsou určené pro každého. Daný daňový poradce totiž může pomoci jak malým firmám, tak samozřejmě i velkým korporacím se zahraniční účastí. A to ať už jsou jejich obory podnikání jakékoli, od obchodu, po výrobní činnosti. Cílem společnosti SP Audit s.r.o. je tak i komplexnost a maximální pomoc třeba i při sestavování účetní uzávěrky, a to podle českých, či v některých případech mezinárodních standardů. A díky zmíněným zkušenostem a odpovědnosti účetní poradce vždy výrazným způsobem minimalizuje případná daňová rizika, vyplývající z chyb, které nejsou v podnikatelském světě ničím výjimečným.

A proč právě SP Audit s.r.o.?

A jestliže stále ještě váháte, rozhodně není důvod. Ačkoliv účetních firem je na našem trhu několik stovek, jenom tato účetní firma vám nabídne tu hlavní přednost – a to fakt, že její spolumajitelkou je prezidentka Svazu účetních ČR. Těžko byste tak hledali většího profesionála v oboru.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nineteen − 5 =