Jste zavaleni botami? Ukliďte je do botníku!

Bez botníku se neobejde žádná domácnost. Hordy obuvi povalující se v předsíni totiž rozhodně nejsou její dobrou vizitkou. Tak se jich jednou pro vždy zbavte! 

Znáte to. Čím vyšší počet členů v domácnosti, tím vyšší počet bot je třeba někam uložit. Ideálně do botníku. Poradíme vám, na základě jakých parametrů vybrat model, jenž bude plně vyhovovat potřebám vaší rodiny. 

Jaký botník vybrat?

Typů botníků na trhu existuje celá řada, ať se již jedná o policové, výklopné, sedací či klasické regály na boty. A jak vybrat ten pravý? Výběr svého nového botníku budete muset podřídit dvěma faktorům, jimiž jsou množství bot, jež bude muset pojmout, ale i velikost předsíně, ve které se bude nacházet. Botník pak většinou můžete vybírat buď podle jeho šířky, jež se pohybuje v rozmezí mezi 50 až 110 centimetry, nebo hloubky, která bývá v rozmezí mezi 25 a 30 centimetry.

Vycházejte i z prostor předsíně

Velikost a typ botníku ale také budete muset přizpůsobit i rozměrům předsíně či místnosti, v níž váš nový botník bude stát. V prostorách, v nichž válčíte s místem, se často osvědčují výklopné botníkyVětšinou totiž disponují nízkou hloubkou a v předsíni nezabírají tolik místa. Velmi praktické, a to především pro ukládání vyšší obuvi, jako jsou například kozačky, jsou botníky policové, jež navíc pojmou i ostatní nezbytnosti, které v předsíni potřebujete mít po ruce. 

Obouvejte se pohodlně

Funkci sedacích a úložných prostor pak na výbornou splňují botníky sedací, na něž se při obouvání můžete pohodlně posadit. Takovýto botník lavice navíc na pohled velmi dobře vypadá a může se stát středobodem každé předsíně. Co se barev týče, velké oblibě se těší botníky černé, bílé, ale i z přírodních materiálů, jako jsou dřeviny olše, dub a buk. Velký výběr zmíněných botníků najdete například na e-shopu dona-shop.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

two × 2 =