Kde si půjčit peníze?

Někdo chce nové auto, ale nemá dost peněz, aby si jej koupil za hotové, tak to vyřeší půjčkou. Jiný si půjčí peníze, aby si mohl koupit vysněný mobil. Někdo spíše řeší bydlení a hypotéku. Jinému zase chybí jen tisícikoruna do výplaty a potřebuje půjčit. Peníze vám dnes půjčí spousta bankovních i nebankovních společností a je to již docela hezky nepřehledná džungle všech možných institucí.

 

Přehled půjček

Není to jen náš nadpis, je to také webová stránka, která orientaci ve světě půjček usnadňuje. Půjčky jsou zde přehledně děleny do různých kategorií podle toho, zda se jedná o Pytel penězbankovní či nebankovní půjčku, nebo zda je to půjčka přes SMS či hypotéka. Stránky pod sebou sjednocují půjčky různých společností a tak si je mezi sebou můžete i snadno porovnat. Porovnávat můžete například půjčky od Home Credit, Provident, Pro Credit, Cofidis a další společnosti.

 

Srovnání půjček

Velice hezkou funkcí stránek krom toho, že se všechny půjčky nacházejí na jednom místě, je možnost srovnání půjček. Napočítal jsem srovnání 18 společností, z čehož pak máte jasný výsledek u jaké společnosti si peníze půjčit. V přehledné tabulce najdete obnos, který si můžete půjčit, dále pak zda budete potřebovat potvrzení o zaměstnání a nakonec procenta úroku. Ta jsou bohužel ve většině případů dost individuální, takže se nedají dost dobře porovnávat, protože každý může dosáhnout na jiné procento úročení.

Nezapomeňte však, že nejnižší úrok není vždy to nejpodstatnější. Důležité je také to, zda můžete například vaši půjčku předčasně splatit bez dalších poplatků, či jaké jsou sankce v případě, že byste měli platební neschopnost. Na toto všechno je třeba brát zřetel a při rozhodování, kterou půjčku zvolíte zvážit i tyto parametry.

 

Půjčky do 5 tisíc korun

Stalo se vám už někdy, že se vám před výplatou rozbila pračka a museli jste koupit novou, ale už jste zapomněli, že musíte zaplatit ještě výlet dětem do školy a najednou vám do další výplaty chybí dva tisíce? Pro tyto a podobné případy je zde rychlá půjčka do 5 tisíc. Vyberte si z několika společností, které vám zpravidla peníze doručí až domů. minceNemusíte se bát, že byste se takovou půjčkou zadlužili na několik let, půjčka do 5 tisíc korun se splácí řádově v několika týdnech. Tento druh půjčky má velkou výhodu, že společnosti poskytnou půjčku skoro každému žadateli. Půjčku splatíte obvykle hned z další výplaty a máte po starosti.

 

Je libo hypotéku?

Přehled půjček se zaměřuje i na společnosti, které půjčují peníze na bydlení – hypotéku. A nejsou to jen bankovní ústavy, naopak. V nabídce najdete například Honzovu hypotéku, hypotéku od Broker Consulting nebo Báječnou hypotéku. Nezapomeňte, že při žádosti o hypotéku je dobré mít vlastní úspory. Čím větší máte naspořenou částku, tím lepší úrok získáváte. Lepší úrok včetně více finančních prostředků získáte také, pokud váš měsíční příjem bude dostatečně vysoký na to, abyste mohli platit co nejvyšší měsíční částku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nine + eighteen =