Repasovaný notebook

Když je váš počítač nemocný

Počítač má už dnes skoro každý a většina z nás umí pracovat s programy, které dobře zná. Někdo používá textový editor, někdo aplikaci na třídění fotografií a jiný zase třeba účetní software. Málokdo si však dokáže s počítačem poradit ve chvíli, kdy se chová nestandardně, hlásí chyby, zobrazuje podivná okna nebo se neuvěřitelně zpomalí. Vozit počítač do servisu však chce pevné nervy a zvlášť, pokud počítač potřebujete pro práci nemůžete si dovolit třeba deseti denní opravu. Jaké jsou tedy možnosti?

Kontaktujte “ajťáky” online

Naštěstí v době internetu a pokročilých technologií je zde řešení, které jsme objevili teprve nedávno a s kterým se chceme podělit. Stačí kontaktovat Online servis počítačů přímo z Repasovaný notebookjejich stránek a popsat problém v chatu IT specialistovi, který provede analýzu a odhadne cenu opravy. V případě, že souhlasíte stačí pár úkonů k tomu, aby se technik připojil k vašemu PC na dálku a opravil udanou chybu. Může se jednat například o odvirování, které je častým problémem uživatelů. Nemusíte mít přitom obavu, že by při připojení technika unikly vaše data. Zabezpečení je na vysoké úrovni šifrování, takže vaše soukromá data jsou jako v bavlnce.

 

Oprava z pohodlí domova

Úplně nejlepší na tom je, že po dobu opravy servisním technikem na dálku u počítače nemusíte ani sedět. Můžete si tak dělat svou práci nebo jen třeba sledovat televizi a IT specialista provede mezitím třeba zrychlení a vyčištění počítače. Po ukončení zásahu a odstranění chyby vám technik sdělí důvod, proč k chybě došlo a již zbývá jen domluvit způsob platby. A to je vše, aniž byste museli počítač kamkoliv nést do opravy.

Velkou výhodu pro zákazníky vnímáme především v úspoře času, kdy nemusíte s počítačem nikam jezdit. Zásahem technika na dálku ušetříte mnoho času. Další velké plus je že zjistíte cenu opravy ještě před samotným zahájením opravy, což vám dává možnost rozhodnout se, zda vám navržená cena za opravu stojí. Prostě až budete mít problém s počítačem, byť se bude jednat třeba jen o jeho vyčištění od zbytků aplikací, které jste dříve používali mrkněte se na Ajťáka online a určitě vám pomůžou. A co když váš počítač ani nelze zapnout? Tak to se už servisu skutečně nevyhnete, ale předtím zkontrolujte, zda máte dobře zapojeny všechny kabely 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nineteen − seventeen =