Laserové řezání jedině s Bystronic

Zaměstnanci skupiny Bystronic svým zákazníkům velice rádi pomohou s výběrem správného řezacího stroje. Řezání laserem pak už nikdy nebude snazší. Zákazník má možnost navštívit servisní či prodejní pobočky Bystronic, aby si vybral řezací techniku přesně na míru. Společnost nabízí širokou řadu originálních systémů přímo ze Švýcarska.

Bystronic ví, jak na nejlepší laserové řezání. Skvělý servis pro vás obstarají zaměstnanci firmy, která pokrývá celou Českou i Slovenskou republiku. Najděte si více o systémech pro řezání laserem.

Lisování s ohraňovacími lisy Bystronic

Lisování přesně na míru. Pouze ohraňovací lisy od Bystronic dokáží být tak přesné. Využijte jedinečnou možnost bezpečného ohýbání plechu pomocí razníku přímo do požadovaného úhlu. Odborníci na pobočkách Bystronic vám pomohou s výběrem ideálního produktu. Bližší informace o produktech a návod, jak si správně vybrat ohraňovací lis, naleznete na oficiálních stránkách Bystronic.

3D laserové řezání

Bystronic pokrývá samozřejmě techniku 3D laserového řezání. Pomocí strojů na 3D laserového řezání Bystronic budete mít pocit, že řezání už nemůže být snazší. Rezonátor rozdělí metodou tepelného tavení plech na dvě poloviny zcela decentně a bez nečistot. Ohledně výběru správné řezací techniky se ptejte na kterékoliv pobočce. Informujte se také na internetových stránkách Bystronic. V nabídce je celá řada typů od vláknových laserů až po lasery fungující na základě řezného plynu.

O společnosti

Společnost Bystronic Czech Republic s.r.o. vznikla v dubnu roku 2007. Slouží jako dceřiná pobočka společnosti Bystronic Laser AG. Se svým sídlem v Brně tak pokrývá nejen celý český, ale také slovenský trh. Svým zákazníkům je schopna nabídnout řadu služeb v oblasti laserového řezání i řezání vodním paprskem. Expertní tým svým zákazníkům také velmi rád poradí, jak správně na řezání a ohýbání laserem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

twelve + fourteen =