Lenovo – nejen notebooky

Značka Lenovo už dávno nepatří mezi no name značky, naopak se těší velmi dobré popularitě u nás i v zahraničí. Za tímto dobrým názorem na značku Lenovo stojí zcela jistě kvalita jejich výrobků, která s léty neustále roste. Ty doby, kdy Lenovo vyrábělo jen obyčejné notebooky jsou dávno pryč. Značka Lenovo nyní nabízí mnohem širší portfolio do kterého můžeme zařadit notebooky, utrabooky, tablety, stolní počítače, monitory a nesmíme zapomenout ani na obsáhlé příslušenství, které můžete ke značce Lenovo dokoupit. Dále jsou to All in one počítače, která si najdou své místo zejména v kancelářích a firmách.

Levono IdeaPad pro každého

Produktová řada IdePad je velmi bohatou řadou z které si vybere každý. Sám vlastním skvělý IdeaPad Yoga 13 i5 v oranžové barvě, který je vybaven dotykovým displejem Lenovo notebook Yogaa můžete jej používat jako notebook a při otočení displeje jako tablet. Tento skvělý IdeaPad má instalovaný Windows 8 a je na ovládání opravdu úžasný. Kromě toho je rychlý a zvládne velice dobře i několik aplikací spuštěných současně. Obdivuju jeho úžasný tenký design a také se mi líbí oranžová barva, ale pokud byste chtěli tak můžete tento notebook mít i v dalších barevných variantách. Můžete jej mít s klasickými x86 procesory nebo pokud nepotřebujete tak silný výkon tak lze ušetřit a koupit verzi s ARM procesory. V tom je obrovská výhoda Lenovo, že nabídka produktů je velká a tak si vybere opravdu každý.

Tablety Lenovo

Nové tablety Lenovo jsou již mnohem dál než předchozí modely, které byly v nabídce před několika lety. Tablety od Lenova Tablety Lenovojsou vybaveny procesory Nvidia Tegra 3 nebo Atomem od Intelu. Obě značky dosahují vysokých rychlostí a váš tablet bude použitelný i ve chvíli, kdy na něm spustíte více aplikací. Na rozdíl od jiných výrobců vyrábí Lenovo své tablety především s klávesnicí a dotykovým displejem. Displej můžete snadno překlopit na klávesnici a rázem máte tablet bez klávesnice. Když ji potřebujete pro psaní, stačí opět displej přetočit do režimu, který známe z běžných notebooků. V podstatě jde o tabletobooky, které kromě klávesnice mají ještě jednu velkou výhodu a tou je opravdu kvalitní displej s vysokým rozlišením, která vám umožní sledovat filmy v HD kvalitě bez ztráty kvality obrazu.

Rozšiřte si záruku

Již jsem psal, že je možné k Lenovu koupit hromadu příslušenství. Nezmínil jsem se však o software a to především operační systémy nebo antiviry a také možnost rozšíření záruky. Proč mít jen dva roky, když si můžete na malou částku připlatit další rok. Věřte mi, vyplatíte se, znáte sami ty případy, kdy se vám elektronika pokazí týden po záruce a vy pak proklínáte svět. Budete více v klidu, když si tuto záruku na váš přístroj přikoupíte.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

6 + 5 =