Levné ubytování pro školy i skupiny

Penzion Praha 5 nabízí exkluzivní nabídku ubytování pro školy či skupiny přátel. Každý klient si zde může vychutnávat příjemného prostředí, jež poskytují komfortní vícelůžkové pokoje. Tyto prostory disponují patřičným komfortem a bohatou kapacitou, díky níž je možné ubytovat více než 100 osob ve 32 plně vybavených místnostech. Na své si zaručeně přijdou i nároční klienti, kteří si jistě oblíbí klasické pokoje hotelového typu na pensionu.

Komfortní vybavení pro každého

Co se týče penzionu Praha, nespornou výhodu utváří nekuřácký salonek v místní restauraci, který každému zákazníkovi umožní klidné a pohodové vychutnání jídla. Tyto prostory společně s blízkou zahrádkou mohou dále sloužit jako perfektní místo pro setkávání přátel či členů rodiny, jelikož právě zde najdou skupiny maximální komfort v podobě příjemného prostředí, atmosféry, výborného jídla i obětavého personálu na profesionální úrovni.

Výborná dostupnost

Vzhledem ke své poloze v centrální části Prahy je tento pension a hostel ideálním řešením pro všechny studenty i turisty. Nejen, že se k tomuto místu dá pohodlně dojet veřejnou dopravou ze všech vlakových i autobusových nádraží a letiště, ubytování pro skupiny Praha nabízí dokonce speciální parkování pro autobusy, pro jehož zajištění stačí ohlášení s předstihem minimálně jednoho týdne.

Speciální služby

Ubytování pro školy Praha poskytuje kromě špičkového vybavení i řadu atraktivních služeb. Mezi nejvíce oblíbené neodlučitelně patří nabídka stravování formou polopenze, transfer z letiště či úschova zavazadel. Bezplatné WIFI připojení je na tomto místě samozřejmostí. V případě zájmu o nahlédnutí do nabízených prostor se pro lepší optickou vizualizaci klientely nacházejí na originálních internetových stránkách společnosti reálné fotografie.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 × 3 =