Makejte a budete se mít dobře!

Už nějakou dobu přemýšlíte, že stávající zaměstnání nejspíš nebude nic pro vás. Přemíra práce, spousta hodin stráveného za stolem, nepříliš přátelský kolektiv a šéf se stále špatnou náladou. Změňte vaši situaci právě teď! Ukažte sobě i světu, že máte na víc! Nikdy není pozdě na změnu. I když nemáte příliš zkušeností, nedisponujete akademickým titulem před i za jménem. Jste-li připraveni tvrdě pracovat a následně sklízet ovoce za vaši snahu, zadejte do vyhledavače: realitní makléř práce.

Nejde jen o prodej

Nebudeme vám mazat med kolem úst. Práce realitního makléře není snadná. Ne každý ji zvládne. Je určena pro silné a samostatné osobnosti. Pro lidi, jež dokážou být empatičtí a rozhodní zároveň. Přímí i diplomatičtí. Nemyslete si, nažehlená košile a kravata vám nezajistí dostatek klientů a objektů k prodeji. Vypusťte z hlavy mýtus, že budete pouze prodávat nemovitosti a počítat provize. Stejně tak se nedomnívejte, že od stolu zvládnete veškerou činnost. Pravdou je, že vaším hlavním pomocníkem při práci v realitách se stane auto. Vaše ruce budou obtěžkány mnoha klíči a nepostradatelným metrem. Klientům se stanete partnerem, jenž je provede celou procedurou obchodu. Budete chodící studnice informací z oblasti obchodního práva i ze světa financí. Služební telefon od vás dostane přívlastek nepostradatelný.

Děláte to pro adekvátní odměnu a pocit úspěchu

Už jste slyšeli o práci, ve které se nepracuje, ale peníze vám padají do klína? Ne? V případě práce pro realitní kancelář RE/MAX Anděl to také neuslyšíte. Pokud jste však ochotni pracovat, stále se vzdělávat a zlepšovat na vaše maximum, dostane se vám adekvátní odměny. I bez zkušeností se stanete součástí silného týmu, který je připraven vám poskytnout kdykoliv zázemí stabilní společnosti. Plat realitního makléře je zcela závislý na něm samotném. Z nováčkovských padesáti procent provize se brzy můžete vyšplhat až na skvělých osmdesát procent provize za každého obchodu.

Možná právě vy budete nejlepší!

Kontaktujte realitní kancelář RE/MAX Anděl, představte se jako komunikativní, pozitivně naladění a odhodlaní uspět. A máte to v kapse. Už víte, jak se stát realitním makléřem. Vrhněte se do toho a buďte nejlepší.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

three − three =