Mužská androgenní alopecie je řešitelná – trvale problém vyřeší transplantace vlasů

Obvykle muži nekončí se zcela holou hlavou, ale s výraznými kouty, s kruhovitou pleší nahoře na hlavě, nebo s táhlou pleší od čela až po vrchní část temene hlavy. Málokterý muž je ke svému plešatění lhostejný a nejraději by tento nechtěný proces zvrátil. Nejedná se přitom o žádné onemocnění. 10 až 15 procent mužů má prostě smůlu, že jim geny nadělily plešatost. Ta je důsledkem většího množství mužského pohlavního hormonu – testosteronu.

Transplantace vlasů je dnes jediným řešením na mužskou plešatost

Jediným zdravotně bezpečným a trvalým řešením na mužskou plešatost je transplantace vlasů. Nejdoporučovanější metodou je transplantace vlasů metodou DHI. Jako štěpy pro transplantování se používají vlastní vlasy ze zátylku. Vlasy se pak implantují v hustotě až 200 štěpů na centimetr čtverečný vlasové pokožky pomocí Choi Pen Implanteru. Jde o nástroj, který umí velice šetrně napíchnou štěpy přímo do pokožky, a to bez negativních vedlejších efektů, jakými jsou jizvičky nebo nadměrné krvácení v oblasti vpichu.

Proč už každý nemá nové vlasy, když metoda existuje a funguje?

Transplantace vlasů není nijak levnou záležitostí. V České republice zaplatíte za rozsáhlejší implantaci 5000 štěpů až půl milionu korun. Naštěstí zákrok lze absolvovat i mimo ČR, a to výrazně levněji. Zmíněné množství štěpů vám na prestižní a luxusní klinice v Turecku implantují za pouhých 89 900 Kč. Ušetřené finance jdou do závratných výšek – až 410 000 Kč.

Nemusíte se vydat na cestu do neznáma

Kompletní služby transplantace vlasů v tureckém Istanbulu organizuje na klíč česká firma HairExpert. Celým procesem vás provede příslušná delegátka firmy. V uvedené ceně je již transplantace vlasů, zpáteční letenka z Prahy, transfery v rámci Istanbulu, i dvoudenní ubytování v pětihvězdičkovém hotelu. V ceně máte rovněž doživotní záruku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

17 + 15 =