Nákupy se slevou

Nakupujte chytře se slevou

Nakupovat v dnešní době, kdy se téměř denně navyšují ceny potravinových i jiných výrobků se prostě musí umět. Slevy na vás sice útočí ze všech stran, ale mnohdy, když se na cenu zaměříte zjistíte, že v konečném důsledku o žádné slevy nejde. Něco jiného jsou ale nákupy se slevovým kuponem, kde máte slevu z běžné prodejní ceny jistou. Náš webový magazín je zaměřen na cestování, IT technologie a vůbec moderní životní styl, a tak jsme pro vás připravili v tomto duchu zajímavé slevové tipy.

Nákupy se slevouPatro – váš obchodní dům

Tak třeba můžete získat zajímavé slevy na obchodní dům Patro.cz, který je mezi uživateli stále více oblíbený. V této internetové nákupní galerii, která sahá daleko do minulosti můžete nakoupit například se slevou 20 procent na značku Tescoma nebo využít 10% slevu na školní tašky. Patro.cz sleva vám umožní nakupovat v tomto obchodním internetovém domě s tradicí za velmi výhodných podmínek.

Wedos – když potřebujete hosting

I náš web, který si zrovna prohlížíte běží na serverech společnosti Wedos, která je známá z několika důvodů. Jedním z nich jsou  příjemné ceny, která však můžete mít nyní ještě výhodnější. Stačí použít Wedos slevový kupon a získáte  55% slevu na hosting u Wedosu nebo registraci domény k webhostingu od Wedosu zdarma.  To ale není vše. Můžete také pořídit pronájem dedikovaných serverů za super výhodné ceny anebo využijte akce získání hostingu až na 2 roky zdarma.

Invia – specialista na zájezdy

A do třetice všeho dobrého zde máme oblíbenou cestovní kancelář. Když použijete Invia slevový kupon můžete například využít akce Sleva 10% pro zájezdy objednané 60+ dní předem. To je ovšem jen začátek, protože nabídka je bohatá. Tak třeba na zájezdy pro seniory 55 let a více můžete s pomocí kuponu získat slevu 150 EUR na osobu a to není málo. Pokud jedete sami, doporučuji opět využít slevový kupon Invia, protože tak můžete získat 1 lůžkový pokoj bez jakéhokoliv příplatku. Naopak, pokud jedete s dětmi zaujme vás možnost pobytu až tří dětí zdarma.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nineteen − 5 =