Nevíte, jaké stínění zvolit? Zkuste rolety DEN A NOC

Látkové rolety jsou opět na vzestupu. Obliba tohoto typu stínění je veliká a rozhodně už nejde o nevzhledné a nudné interiérové rolety, jaké známe mnozí z dětství. Dnešní rolety do oken mohou předčit vaše očekávání a mnoho lidí jim dá dokonce přednost před tolik rozšířenými před žaluziemi.

Kde rolety nejlépe koupit

garnyze_kvadrat_krystal_satPokud o látkových roletách uvažujete, nechte se inspirovat nejnovějšími trendy v této oblasti stínění. Jaké parametry by měly splňovat? Určitě být dekorativní, snadno se ovládat a umožnit flexibilní regulaci osvětlení. A tyto požadavky beze zbytku splní rolety s dobře zapamatovatelným názvem Den a Noc. Momentálně patří k nejoblíbenějším a seženete je na e-shopu garol.cz. V nabídce jsou verze Mini a Maxi. Najdete zde kromě rolet i hliníkové, dřevěné nebo kovové garnýže, žaluzie nebo sítě proti hmyzu.

Přednosti rolet Den a Noc

Tyto rolety budou možná až předčit vaše očekávání. Nestojí mnoho, zařídí stínění podle momentální potřeby a navíc vypadají skvěle. Jaké mají vlastnosti? V nabídce je mnoho moderních designů, takže si zaručeně vyberete. Ať už se vám líbí výrazné rolety nebo ty, které téměř splynou se zbytkem místnosti, nabídka vás uspokojí. Ovládání je velmi snadné, průnik světla se ovlivňuje řetízkem.

Výroba a instalace rolet

Na okenní křídlo se rolety Den a Noc instalují velmi jednoduše a není třeba vrtání. Montáž zvládne snad každý, a to během pár minut. Využívají se k tomu fixační pásky a nastavitelné háčky a vaše okna není nutno roletami poškodit. Řetízek, kterým se rolety ovládají, je možno umístit na levou nebo pravou stranu, podle toho, co vám konkrétně vyhovuje. A samozřejmě je zde možnost nechat si vytvořit rolety na míru vašim oknům, pokud mají nestandardní rozměry, což už dnes není nic neobvyklého.

Jak rolet Den a Noc vlastně fungují

V čem jsou rolety do oken Den a Noc tak výjimečné? Jejich princip stínění spočívá ve střídání pásů, které světlo nepropouštějí, a těch, které světlo propouštějí. Tyto pásy jsou umístěny nad sebou ve dvou řadách. Díky tomu je regulace plynulá a jedná se o opravdu důmyslný a přitom jednoduchý systém. Barvu a design pásů si můžete určit podle vlastního vkusu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

twenty − ten =