Plánujete dovolenou v Čechách? Víme, kam vyrazit

Ne každý vyráží nutně na dovolenou do zahraničí. Jsou samozřejmě mnozí, kteří dávají přednost tuzemským lokalitám, jelikož i ty zcela jistě mají co nabídnout. Dokonalou ukázkou může být oblast kolem města Doksy, které samozřejmě jasně dominuje Máchovo jezero. A příjemné penziony u Máchova jezera se tak mohou stát na několik dní nebo týdnů příjemným útočištěm nejenom pro zamilované páry, ale i pro rodiny s dětmi, kteří touží po tom prožít dovolenou v této zajímavé oblasti, a to jak z hlediska historie, tak i přírody.

Samozřejmě kromě penzionů nabídne Máchovo jezero kempy, kde se lze ubytovat jak ve vlastním stanu, tak lze samozřejmě využít také prostorných chatek, nebo bungalovů. Je tedy na vás, jaké možnosti dáváte přednost, ale i Máchovo jezero chatky rozhodně potěší svou kvalitou a také poměrně nízkou cenou. Z nich lze poté vyrazit třeba na hlavní pláž jezera, a osvěžit se v příjemné vodě. A pokud o ní mluvíme, nyní se již nemusíte obávat, a můžete si najít ubytování na Máchově jezeře doslova kdykoliv. Zatímco v minulosti byla voda z důvodu sinic během horkého srpna nevhodná ke koupání, díky mnoha účinným metodám se nyní není čeho obávat, a je i tento měsíc příjemně čistá.

A pokud vás pláž omrzí, lze vyrazit do okolí. Ideální jsou třeba nedaleké skály s řadou zajímavých útvarů, nebo také oblíbená hrad Bezděz nebo Hrad houska, či zajímavosti jak ve zmíněných Doksech, tak třeba i v České lípě. A jakmile budete plni zážitků, hotely Máchovo jezero vám poskytnou skvělou možnost, jak si odpočinout, a už můžete plánovat, kam vyrazíte druhý den. Zkrátka v této oblasti vás nadchne nejenom ubytování Máchovo jezero, ale také celkové okolí, řada aktivit, příjemných cen, a podmínek pro dokonalou dovolenou, která bude často lepší, než lecjaká zahraniční.

1 thought on “Plánujete dovolenou v Čechách? Víme, kam vyrazit”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

three × 1 =