Pořádná venkovní akce se neobejde bez party stanu

Jaro a léto jsou obdobím, kdy se hojně konají venkovní akce pod širým nebem. Může se jednat o soukromé večírky, oslavy a svatby, ale také programy pro širší veřejnost. K tomu všemu je zapotřebí vytvořit určité zázemí, aby se lidé cítili pohodlně. Pakliže je součástí takovýchto akcí party stan, je to jedině dobře.

Hlavní důvody, proč investovat do party stanu

Kvalitní party stan na venkovní akci přináší nejednu výhodu. Především v něm lze vytvořit potřebné zázemí pro catering, hosté jistě budou chtít během návštěvy něco pojíst a popít. Může zároveň jít i jakýsi prodejní stánek, eventuálně rovněž i reklamní stánek, pokud na vámi pořádané akci například chcete prezentovat služby či zboží své firmy apod. V neposlední řadě se jedná o dočasné přístřeší, jež poskytne alespoň základní ochranu před nepříznivým počasím, tedy zejména větrem a deštěm.

Na co si dát pozor při výběru?

Vždy je vhodné vybrat opravdu kvalitní party stan. Doporučuji zvolit typ stanu s pevnou, ideálně ocelovou konstrukcí, případně pak ještě nepromokavým pláštěm.

V okamžiku, kdy stan hodláte používat spíše nárazově, je praktické, když se dá snadno a rychle smontovat a následně rozebrat. Moderní party a reklamní stánek složíte klidně během několika minut, aniž byste museli být nějací zruční kutilové.

Teprve tehdy, zjistíte-li si o stanu jeho konstrukční a další technické vlastnosti, zaměřte se na design a barvu. V dnešní době výrobci nabízejí party a reklamní stany v 5 i více barevných provedeních. Ta lze navíc v případě zájmu různě barevně kombinovat.

Jak je to s uskladněním?

Mít v zásobě party stan pro případ, že se bude na nějakou venkovní akci hodit, se rozhodně vyplatí. Složený přitom nezabere prakticky žádné místo, pohodlně jej uschováte v garáži, kůlně či přímo doma ve spíži apod.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

3 × two =