Před pořádáním konference je třeba dlouhou dobu předem zajistit vhodné prostory

Mnohé hotely v tuzemsku dnes nabízejí nejen luxusní ubytování, ale rovněž i sály a místnosti k pronájmu. Dá se jich využít kupříkladu k pořádání konferencí. Pakliže se v nejbližší době chystáte pořádat nějakou odbornou konferenci, přednášku či podobnou akci, je dobré vědět, že se zajištěním pronájmu není radno příliš otálet.

Proč neváhat s brzkou rezervací?

Ideální je, pokud si konferenční prostory pronajmete alespoň několik měsíců před samotným termínem konání akce. Zejména ve větších městech je o sály pro konference a přednášky v moderních hotelech značný zájem, takže se velmi rychle naplňují jejich kapacity.

Hotel Praha Belvedere nabízí 3 komfortní sály

Při hledání vhodných prostor pro pořádání konference zvažte možnost zajištění sálů, které nabízí hotel Praha Belvedere. Jedná se o luxusní hotel, v jehož nitru najdete celkem 3 konferenční sály. Největší z nich se rozléhá na více než 200 metrech čtverečních a pojme až kolem 300 osob naráz. Pro soukromé akce, ale i veřejné konference je tak dostatečně velký.

Menší akce lze v hotelu Praha Belvedere uskutečnit i v dalších dvou místnostech. Club Memphis, tedy první z nich, má rozlohu 180 metrů čtverečních a kapacitu až 100 osob. Salónek Letná je pak vhodný spíše pro komornější akce do 50 osob.

Místnosti lze využít nejen pro konference, ale také například pro plesy, maturitní večírky, oslavy, semináře a mnohé další společenské akce.

Služby v rámci konference, které se vám mohou hodit

Ve zmiňovaném hotelu je samozřejmě možné si zarezervovat všechny salonky naráz. Více informací se dozvíte přímo na webových stránkách hotelu, a to včetně ceníku za pronájem. Jde o moderně zařízené sály. Jejich součástí je kromě jiného i zvuková aparatura, zajistit lze i tlumočnické a další služby. V případě zájmu vám provozovatel zajistí rovněž plnohodnotný catering s obsluhou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 × 4 =