Přejděte na interaktivní tabule

Nedávno jsem na internetu viděl video, které mě udivilo. Věděl jsem, že technologie jsou dost daleko a znám poměrně dost IT novinek, ale nevěděl jsem, že již existuje něco jako interaktivní tabule. To dává vyučujícím nebo lidem prezentující něco zcela jiné možnosti než doposud.

 

Co je vlastně interaktivní tabule?

Když byste se mě zeptali před týdnem řekl bych, že asi nějaká tabule kde něco můžete dělat interaktivně. Spojení bílé tabule, projektoru, speciální tužky coby myši a Kompletní set interaktivní tabulepřenosového zařízení by mne však nenapadlo. Přesně z toho se skládá interaktivní tabule. ke které už stačí připojit jen počítač. Poté již můžete prezentovat vše co budete potřebovat přímo na interaktivní tabuli a každý uvidí váš tah myší nebo váš klik. Namítnete, že stejně tak dobře můžete pracovat na notebooku s projektorem. Ano ale bez možnosti stát u tabule a ukázat rovnou svým studentům věci přímo na tabuli.

Nabídka interaktivních tabulí je poměrně široká a uplatnění velké. Existuje již i mnoho šablon, které pro svou výuku můžete použít. Software, který je součástí interaktivní tabule vám umožní snadnější prezentaci bez toho, aniž byste byli nuceni neustále kontrolovat co se děje na tabuli a spíše se můžete zaměřit na vlastní prezentaci. Velkou výhodou je integrace software na rozpoznání rukou psaného textu, dále pak různé widgety a schémata, která budete moci využít. Z výše uvedeného je patrné, že se budete moci s interaktivní tabulí pořádně vyřádit.

 

Přenosné i nepřenosné

Systém interaktivních tabulí je skvělý nejen do škol, kde jej jednoduše nainstalujete na jedno pevné místo a tam bude dobře Přenosná interaktivní tabule. Pozn slečna v pozadí není součástí balenísloužit, ale je ideální také pro školitele, kteří na jednotlivá školení cestují do různých firem. Díky přenosným zařízením interaktivní tabule můžete cestovat stejně pohodlně jako s notebookem, ale vaše prezentace bude mít mnohem větší šťávu a věřte, že s interaktivní tabulí uděláte dojem.

 

Podívejte se na zajímavá videa, jak interaktivní tabule funguje a jak ji lze využít

 

1 thought on “Přejděte na interaktivní tabule”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

fourteen + six =