Přeprava strojů může být i snadná a bezpečná

Ať už jste zemědělcem nebo provozujete stavební firmu, možná občas řešíte problémy s převozem velké techniky: bagrů, válců, nakladačů, traktorů a zemědělské techniky a tak dále. Nejde o situaci, která by byla na pořadu dne týden co týden, a tak její řešení vždy zabere hodně času.

Spolupracujte se spolehlivým přepravcem

preprava-stavebnich-strojuJednou z možností, jak problém s přepravou řešit, je pořídit si vlastní podvalník na přepravu strojů. Taková záležitost je ale velmi nákladná a vstupní investice se nakonec málokdy vrátí – samozřejmě v závislosti na množství vašich vozů a četnosti přepravování. Daleko výhodnější je tedy si stroj půjčit.

I tehdy ale není záležitost snadno vyřešená tím, že si necháte stroje přepravit libovolným dopravcem nebo tím, kterého máte nejblíže provozovně. Zvolit nekvalitního přepravce by se vám vůbec nemuselo vyplatit. Oproti tomu ze spolupráce s profesionály může pramenit vícero benefitů.

KMB Stavební servis: zvládne všechno

Společnost KMB Stavební servis s.r.o., která sídlí v Horních Počernicích, se o přepravu vašich stavebních (i jiných) strojů postará takříkajíc „all inclusive“. Vaše technika se poveze na nákladním voze Scania 8×2 Euro 6, který je schopen unést hmotnost až 17,5 tun a naložit náklad o rozměrech až 2,5×3×9,3 metrů.

Abyste měli s celým převozem co nejméně práce, řidiči společnosti se postarají nejen o cestu samotnou, ale také o nakládku a vykládku. Disponují totiž strojními průkazy a poradí si prakticky s jakýmkoliv nákladem. Výhodou využití služeb této společnosti je také fakt, že přeprava se může značně urychlit: zmiňované vozidlo má vyjednané výjimky pro zákazy vjezdu vozidel nad určenou hmotnost v centru Prahy. Projede tedy i tam, kam byste vy se svým podvalníkem nemohli.

Potřebujete-li přepravit svou techniku a chcete-li si být jisti, že vaše nikterak levné stroje budou ve správných rukou, svěřte je odborníkům s více než desetiletou praxí: svěřte je společnosti KMB Stavební servis.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

seven − 5 =