Proč se vyplatí kupovat neoriginální karosářské díly?

Ačkoliv nákladní automobil na první pohled působí bytelně a nesmrtelně, vysoká frekvence provozu způsobuje běžné poruchy. Také mistr tesař se někdy utne a čas od času se stane, že řidič svou nepozorností a neopatrností ťukne do sloupu. Promáčknutý plech můžete snadno vyměnit, pokud najdete levného prodejce kvalitních náhradních dílů. Možná si říkáte, že přívlastky levný a kvalitní k sobě nepasují. Nicméně ověřený internetový obchod vystupuje z davu.

Originální díly jsou příliš drahé

Spousta majitelů spedičních společností se přesvědčila, že šetřit na některých produktech se jednoduše nevyplácí. Pravidlo se netýká náhradních dílů. Originální karosářské díly jsou charakteristické příliš vysokou pořizovací cenou. A úsporu na provozních nákladech ocení ne jeden motorista. Přestože za neoriginální náhradní díly zaplatíte mnohonásobně méně, nemusíte se obávat krátké životnosti či příliš nízké jakosti. Ve své podstatě je kvalita na stejné úrovni jako u originálních součástek s tím rozdílem, že neoriginální náhradní díly nemají originální značku.

Standardní záruka 2 roky

Někteří prodejci zkracují standardní záruční dobu ze dvou let na jeden rok, nicméně společnost Pevaro s.r.o. poskytuje dvouletou záruční dobu na veškerý sortiment zboží. Pakliže nebudete se zakoupeným náhradním dílem spokojení, neboť se objeví nějaká závada, můžete ho do dvou let reklamovat. Neoriginální karosářské díly disponují různými atesty a doložkami potvrzující kvalitní zpracování, tudíž reklamace se objevují jen zřídkakdy.

Ať už vlastníte nákladní automobil značky Iveco, Man, Renault či Volvo, svým pestrým produktovým portfoliem vás uspokojí společnost Pevaro s.r.o., o které jsme se už výše zmínili. Prodává značkové neoriginální díly COS.PEL či QTC. Můžete si být jistí dlouhou životností a maximální spolehlivostí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

three × four =