Profesionální kalibry a měřidla: Víme, kde je seženete za skvělé ceny!

meridlaCílem každé firmy je minimalizace vstupních nákladů. V souvislosti s oblastí obrábění kovů může jít o úsporu na některých nástrojích, které jsou při výrobě nezbytné (především měřidel, kalibrů, fréz na kov a dalších nástrojů). Nemělo by se však jednat o úsporu na úkor kvality. V takovém případě naopak náklady porostou. Proto se poohlédněte po někom, kdo vám nabídne cenově dostupné a zároveň vysoce kvalitní nástroje. Rozhodnete-li se investovat do prvotřídních sortimentu od specializovaného dodavatele Michovský – TOOLS s.r.o., nebudete litovat!

Kalibry a měřidla v odpovídající kvalitě jsou alfou a omegou bezproblémové výroby bez nežádoucích odchylek. Cenová dostupnost není kompenzována nižší odolností. Michovský – TOOLS se v oboru pohybuje přes 20 let a díky dobrým kontaktům na dodavatele může nabídnout profesionální kalibry a měřidla v bezkonkurenčním poměru ceny a kvality.

V nabídce Michovský – TOOLS nenajdete pouze profesionální kalibry a měřidla, ale také závitníky, vrtáky a komponenty na soustružení a upínání.

Firma Michovský – TOOLS patří k dodavatelům, kteří pravidelně doplňují sortiment o nové nástroje a přináší zákazníkům inovativní řešení. K nejnovějším přírůstkům patří nové sady koncových měrek (třída přesnosti 0.1) za skvělé ceny. Za zmínku stojí také velmi výkonné závitníky do nerezi za materiálů HSS Cobalt 8% nebo PM práškové oceli a dvojitým povlakem HardLube, který zajišťuje nadstandardní kluznost a odolnost závitníku.

Najdou se i další důvody, proč spolupracovat s Michovský – TOOLS. Vedle kvalitních a cenově dostupných nástrojů jde i o špičkový zákaznický servis, kvalifikované poradenství a atraktivní slevy pro věrné zákazníky. Chcete-li se o sortimentu a službách dozvědět další informace, navštivte webové stránky společnosti www.nastroje.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

four × four =