Půjčky bez doložení příjmů

Znáte také tu situaci, kdy je týden do výplaty a vy nemáte na účtu ani korunu a náhle se vám rozbije spotřebič v domácnosti? Už se mi to několikrát stalo. Šel jsem proto na stránky různých bank, kde bych však půjčku dostal jen za předpokladu že doložím výpis z účtu, příjem od zaměstnavatele a mnoho dalších podle mě zbytečných formulářů a půjčku by mi do 14 dnů schválili. Jenže co když potřebuju peníze ihned a nemám třeba trvalý příjem nebo podnikám a pro banku nejsem zajímavý klient? Naštěstí existuje řešení.

Příjem dokládat nemusíte

V dnešní době již existuje mnoho společností, které vám peníze půjčí a neptají se na barvu pleti, nebo váš měsíční příjem, a tak lze říci, že je dnes půjčka bez doložení příjmů pro man-76196_640každého. A to zcela bez nadsázky. Společnosti se neptají, zda jste student, důchodce nebo mladá maminka na mateřské dovolené a právě tyto skupiny lidí mají velmi často problém v bankách, pokud si chtějí půjčit peníze a nemusí se jednat ani o velké částky.

Velkou výhodou takových půjček je rychlost, s jakou si můžete o půjčku zažádat a také rychlost schválení. Formulář vyplníte zpravidla během několika málo minut a do několika desítek minut vám společnosti sdělí výsledek. A v drtivé většině je vaše půjčka schválena a peníze na účtu do druhého dne.

Hlavně rychle

Jsou situace, kdy potřebujete peníze skutečně akutně v danou chvíli a pro tyto případy jsou rychlé půjčky bez doložení příjmu ideální.  Půjčit si lze běžně od tisícikoruny až po několik desítek tisíc korun. Výši splátky si zpravidla můžete navolit sami, takže se půjčka dokonale přizpůsobí vašim potřebám a úroky jsou většinou podobné těm, které znáte z banky.

Jak již bylo popsáno výše, výhody proti bankám jsou zjevné. Proto, abyste požádali a dostali půjčku nepotřebujete dokládat váš příjem, takže ideální pro brigádníky nebo pro ty, kteří si vydělávají peníze bokem. Výhodné také může být pro občany, kteří ještě nemají české občanství, kde jsou banky také skoupé. Velkou výhodou je rychlost s kterou půjčku obdržíte na váš účet a velká flexibilita v možnostech splácení.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

18 + eleven =