Repasovaný notebook

Repasovaný počítač – dobrá cena a výhodný nákup

V naši domácnosti potřebujeme každý svůj vlastní počítač.  V zaměstnání  každý pracujeme u firemního počítače, ale doma si já i manželka chceme pracovat na svých věcech. A navzájem se prát o jeden počítač prostě nejde. Do toho děti potřebují počítač na internet a na ty jejich hry, takže doma máme počítače celkem 3 a z toho jsou dva repasované. Dnes bych právě rád napsal něco málo o tom, proč vlastně repasovaný počítač koupit a jaké má výhody proti novému počítači.

Co je vlastně ten Repas?

Někomu možná vrtá hlavou, co že to ten repas vlastně je. Je to v podstatě použité zboží, které ale nebylo používáno v domácnosti, ale zpravidla ve velkých firmách, které při přechodu na nové systémy starší počítače, notebooky, monitory, tiskárny a další techniku prodávají. Tato technika je důkladně prověřena a otestována až na takové úrovni, že na ni dostanete ještě záruku minimálně půl roku, ale třeba na monitory získáte mnohdy i 2 letou či delší záruku. Nemusíte tedy z repasovaného zboží mít obavy jde o kvalitní techniku, které si někdo nezbavuje z důvodu nefunkčnosti.

Proč se repasovaný počítač vyplatí?

Pravdou je, že repasovaná technika nepatří zcela mezi high end špičky na trhu, takže pokud jste hráč nových her asi si moc nevyberete, ale pokud stejně jako já řešíte notebook pro Repasovaný notebookmanželku, která počítač doma používá na pouštění streamovaného videa, prohlížení webových stránek nebo psaní  dokumentů je repasovaný počítač nebo notebook nejlepší volbou. Hned vysvětlím proč. Repasované počítače bývají v perfektním stavu a mám s nimi jen ty nejlepší zkušenosti. Stojí však o polovinu méně a mnohdy je seženete i s operačním systémem za cenu samotného operačního systému. Takže ušetříte a budete mít dobrý počítač, který ještě několik let může odvádět skvělou práci. Velkou výhodou, že takto repasované je nejčastěji kvalitní značkové zboží. Při výběru narazíte na světové výrobce jako je Dell, HP, Lenovo (i předchůdce IBM) nebo Fujitsu Siemens. Je fajn mít záruku ve značce o které víte, že jejich výrobky jsou na vyšší úrovni než nové levné notebooky, které nic nevydrží. Zrovna značka IBM/Lenovo je přímo pověstná svou kvalitní a odolnou konstrukcí.

Nejen počítače

Stále píši o počítačích a noteboocích a asi i proto, že se nejvíce mezi repasovanou technikou objevují. Ale za skvělé peníze si můžete koupit i repasovaný monitor nebo tiskárnu a to zpravidla včetně cartridge. Můžete tak koupit laserovou černobílou tiskárnu včetně toneru od jednoho tisíce korun. Opět se setkáte se značkami za které se ani doma nebudete muset stydět. Na své si přijdou i stavitelé počítačů, protože na webu levnapc.cz, kde veškerou repasovanou techniku nakupuji koupíte i komponenty jako jsou procesory, paměti či pevné disky. Někdy není úplně na škodu koupit si záložní pevný disk na který si budete odkládat nepotřebná data.I monitory zde pořídíte za více než zajímavé ceny a to od 19 palců až po 40 palcová monstra. Opět se můžete spolehnout na kvalitní značky jako je HP nebo NEC

Nákupu repasované techniky se není třeba obávat. Pokud z nějakého důvodu nepotřebujete to nejnovější na trhu můžete ušetřit za nákup počítače třeba pro děti do školy obrovské peníze a přitom se vám dostane kvalitního zboží, které vám bude sloužit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eight − 5 =