S operativním leasingem získáte spolehlivý automobil

V současné době automobil představuje nenahraditelnou součást každého podnikatelského subjektu, ba dokonce i každé rodiny. Nicméně investice do vozového parku je poměrně nákladnou záležitostí. Uvolnit finanční hotovost pro pořízení automobilu si může dovolit jen málokterý jedinec či byznysmen. A úvěr už také není tak efektivní a výhodné řešení, jak se o něm mluvilo v minulosti. Aktuálně se do popředí prodírá produkt jménem operativní leasing, který v českém ekvivalentu znamená dlouhodobý pronájem.

U operativního leasingu vás nadchne skutečnost, že se vám do rukou dostane automobil v perfektní technické kondici, aniž byste potřebovali nějaký vlastní kapitál. Zároveň vám odpadají starosti spojené s provozem vozidla, neboť o servis, pojištění i poplatky se stará právě leasingová společnost. A vy pouze usednete za volant a vyrazíte na cesty.

hertzOperativní leasing zahrnuje pestrou škálu služeb, přičemž jejich rozsah si zvolíte podle vlastních potřeb a požadavků. Společnost HERTZ Lease, která působí v rámci celé Evropy, poskytuje balíček zvaný full-service operativní leasing zahrnující veškeré náklady spojené s provozem automobilu. Konkrétně se jedná o servis, pneuservis, zákonné a havarijní pojištění, dálniční poplatky, silniční daň, nepřetržitou asistenční službu a provoz elektronické knihy jízd.

Výhody operativního leasingu

Tento nebankovní produkt se vyznačuje mnoha přednostmi, které ocení méně i více nároční zákazníci. Už jsme prozradili, že se nemusíte starat o provoz či servis vozového parku. Dále budete mít k dispozici pravidelný report o stavu jednotlivých vozidel, což oceníte v případě, že máte více automobilů na operativní leasing. A můžete se těšit na zajímavé slevy v případě, že si požádáte o dodání většího množství automobilů.

Měsíčně budete platit pevně stanovenou částku, která se nebude ani zvyšovat, ani snižovat. Po celou dobu platnosti leasingové smlouvy budete platit částku uvedenou v leasingové smlouvě. A po uplynutí této smlouvy jsou vozidla ve vlastnictví leasingové společnosti, a tak vy můžete požádat o další.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

thirteen + twelve =