Samsung pro každého

Už je to spoustu let, kdy jsem si pořídil svůj první mobil. Byla to Nokia 3100 a u operátora jsem ji pořídil za nějakých 7500 Kč, jestli mě paměť neklame. Od té doby jsem vystřídal několik mobilních telefonů, zprvu jsem byl věrný Nokii, ale zkoušel jsem i jiné značky. Měl jsem mobil klasický, vysouvací i “véčkový”. Ty byly ještě bez operačních systémů. Jakmile se objevil první Symbian, přešel jsem opět k Nokii. Nakonec po příchodu dotykových telefonů a hlavně Androidu zakotvil v mé kapse Samsung a od té doby jsem věrný této značce. V současné době mám stylový Samsung Galaxy SIII a nepřemýšlím, že bych měnil.

Jednička na trhu

Prodej mobilů Samsung trhá rekordy. Je to dáno širokou nabídkou telefonů této jihokorejské značky. Je pravda, že poslední roky přibývají konkurenti a to je pro spotřebitele jen dobře. Ale i po příchodu konkurentů si tahle značka nevede zle, ba naopak. Její es flipovy-kryt-samsung-pro-mobilni-telefony-galaxy-note-ii-ruzovytrojka jako jediná dokázala překonat co se prodejů týče hlavního konkurenta od Applu a to je co říct. Z osobní zkušenosti můžu říct, že s tímhle mobilem jsem neměl nikdy žádný problém. Rychlý, spolehlivý. Stylový Samsung Galaxy S4 se také prodává velice dobře a výrobce již dodal na trh přes 10 miliónů této novinky

Nyní přichází do prodeje již jeho nástupce, ale nejsu si jistý zda je ještě víc revoluční, než předešlá SIII. Zas tak markantní rozdíly v nich nejsou, takže nemám důvod opět vylepšit svůj mobilní park. Co mě ale celkem zklamalo je to, že již před příchodem es trojky Samsung sliboval bezdrátové nabíjení, což se mu ale nepodařilo splnit ani v jeho nejnovějším modelu. Snad se toho dočkáme u modelu S5.

Kryty na mobil

Pokaždé, když si pořídím nový mobil, tak mám tendenci ho pořádně chránit před poškrábáním a různými drobnými oděrkami. Hned po jeho koupi sháním odpovídající kryty na mobil, které pak používám stejně jen v řádech několika měsíců. Ne že by mi pak už nezáleželo na jeho ochraně, ale podle mě schovaný mobil ztrácí na atraktivitě a též je díky tomu ztížena jeho ovladatelnost. Ale je to jen věc názoru a hlavně záleží i na způsobu zacházení. Pro ty méně opatrné, nebo pracující v náročnějších podmínkách bych pouzdro na mobil jistě doporučil.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 × 2 =