Servis Dacia v Praze

Autorizovaný servis vozů Dacia se nachází v Praze na Zličíně. Servis provozuje největší autorizovaný prodejce vozů Dacia v ČR. K dostání jsou zde nové a ojeté vozy Dacia. V nabídce jsou úplně všechny dostupné modely na trhu. Prodejce vozů Dacia umí také zajistit výhodné financování vozu. Servis Dacia poskytuje servisní činnost, specializovaný pneuservis, prodej náhradních dílů a příslušenství a půjčovnu vozidel.

Auta se zárukou 3 roky

Nové Dacie mají záruku 3 roky. Uplatnit záruku lze v jakémkoliv autorizovaném servisu. Servis Dacia v Praze na Zličíně je jedním z nich. Vozy opravuje zkušený tým mechaniků a techniků. Při opravě jsou vždy použity náhradní díly Dacia.

daciaSpokojenost zákazníka je vždy na prvním místě

Servis Dacia si zakládá na profesionalitě svých služeb. Zákazníkům poskytuje kvalitu, a dokonce šetří čas. Vždy jsou použity originální náhradní díly Dacia. Náhradní díly Dacia jsou vždy dodány v nejkratším možném čase. Servis Dacia se stará nejen o jednotlivce, ale i o velké firmy.

Servis Dacia vypisuje speciální akce

Automobily Dacia mají bezkonkurenčně nejlepší poměr mezi kvalitou a cenou. Vozy jsou vyráběny s důrazem na snadnou údržbu a nízkou cenu pro zákazníka. S tím souvisí také nízká cena servisu a jednoduchá údržba. Servis Dacia navíc pravidelně vypisuje speciální akce. Například zimní pneumatiky za skvělou cenu, a dokonce s přezutím zdarma. Mezi další akce patří nové autobaterie s výměnou zdarma nebo zajímavé dárky za výměnu motorového oleje.

Objednávka servisu online

Servis Dacia myslí na čas svých zákazníků. Kromě telefonické linky je navíc k dispozici elektronický formulář, který slouží k objednávce servisu online.

Náhradní vozy

Servis Dacia nabízí zapůjčení náhradního vozu. Nemusíte se tedy bát toho, že byste po dobu servisu neměli v čem jezdit. Bude o vás postaráno po všech stránkách.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

7 + seven =