Sháníte fotbalové či hokejové dresy? Obraťte se na DDsport

Pokud jste se rozhodli založit na vesnici fotbalový či hokejový klub, abyste si občas zahráli přátelské utkání, neobejdete se bez sportovních dresů. Jestliže však koupíte sportovní dresy z nekvalitního materiálu, fotbalisté či hokejisté raději odmítnou hrát, než aby se potili v silikonových tričkách a kraťasech. Podívejte se do pestré nabídky internetového obchodu DDsport.

Uvedená společnost vám vyrobí fotbalové dresy z materiálu, jejž si vyberete přímo ze vzorníku. Odvětrávací části jsou našité tam, kam si přejete vy. Pomyslnou třešničkou na dortu je i skutečnost, že si vyberete z několika střihů, a tak se nestane, že by některému sportovci dres nesedl.

Svému týmu navrhněte originální design

Jestliže máte v hlavě představu, jak by mohly fotbalové či hokejové dresy vypadat, navrhněte si jejich vlastní design. Zohledněte při návrhu fyzické dispozice všech hráčů. Vsaďte na kombinaci barev, se kterou se stane každý hráč na hřišti nepřehlédnutelný.

Společnost DDsport se zabývá výrobou a prodejem jakýchkoliv dresů, tedy ať už sháníte fotbalové, hokejové, hasičské či atletické dresy. Bez příplatku si vyberete střih, barvu, velikost, počet nápisů, velikost čísel, jména a loga sponzora.

Vymyslete dresy s celým týmem

Jelikož dresy na sobě budou mít oblečení sportovci, doporučujeme sednout si s nimi k jednomu stolu a vymyslet design dresů s nimi. Přece jen, důležité je, aby se líbily hráčům, nikoliv pouze trenérům a ostatním.

Otevřete webovou stránku ddsport.cz, kde přes objednávkový formulář sestavíte skrze konfigurátor dresy podle představ. Dokonce vyberete i provedení límců a trenýrek. Pokud máte i tým žen, DDsport nezapomíná ani na dámské dresy. Poté se vám zobrazí cena za zvolené vlastnosti produktů, a tak rovnou budete vědět, kolik za oblečení pro tým zaplatíte.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

four × 2 =