Správa budovy bez starostí? Lze to, včetně úklidových služeb a ostrahy

Vlastníte nebo provozujete budovu – kancelářské centrum, obchodní centrum, výrobní halu nebo sklad? Svěřte starosti o objekt do rukou specializované firmy.

Kolem velké budovy bývají velké starosti. Je nutné zajistit úklid, ostrahu objektu, údržbu zeleně kolem budovy i v ní, odpadové hospodářství, někdy bychom dokonce rádi pověřili externí firmu celkovým managementem budovy. Jednání s řadou subjektů specializujících se na tyto jednotlivé dílčí činnosti je však zdlouhavé a složité. Svěřte vše, co potřebujete, do rukou jediného subjektu. Firma Hondl Global Services nabízí nejen již zmíněné služby, ale celou škálu dalších.

Úklidový servis na profesionální úrovni

Jednou z klíčových činností firmy jsou úklidové služby. Firma nabízí úklid administrativních prostor, výrobních provozů, skladů i hal. Specializuje se na úklid supermarketů, hotelů i dalších prostor. V rámci své činnosti Hondl Global Services zajistí pravidelný úklid objektů, generální i speciální úklid. Dalšími specifickými pracemi jsou mytí oken, čištění koberců, voskování podlah, průmyslové čištění podlah, mytí fasád, čištění žaluzií i čištění výrobních strojů a linek.

Pro svoji práci je Hondl Global Services vybaven nejmodernější úklidovou technikou a kvalitními úklidovými prostředky. Outsourcingem tedy nejenže šetříte na personálních nákladech, ale nemusíte si rovněž kupovat ani pronajímat drahou úklidovou techniku.

Ostraha objektů i audit bezpečnostních rizik

Další klíčovou činností Hondl Global Services je ostraha objektů. Firma nabízí fyzickou ochranu majetku, ale i audit bezpečnostních rizik, včetně požární ochrany a bezpečnosti práce.

Využít lze služby v oblasti ochrany celých areálů i jednotlivých objektů. HGS zajistí vrátnici, a to osobní i nákladovou, včetně veškeré evidence. Dalšími aktivitami jsou recepční služba, evidence docházky, správa klíčového hospodářství, telefonní ústředna, péče o ohlašovnu požáru, obsluha kotlů, instalace kamerových systémů i dalších elektronických zabezpečovacích systémů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

19 + nine =