Správná volba při koupi vysokozdvižného vozíku

Na trhu je spousta značek, které jsou jedničkami ve svém oboru, oblast manipulační techniky se stále zdokonaluje a k dostání je velké množství výrobků z řady kvalitních manipulačních strojů. Prodejci díky stále se měnícím požadavkům zákazníků reagují na jejich potřeby a své výrobky neustále vylepšují tak, aby se koncoví zákazníci a firmy mohli plně věnovat svému podnikání. Novinkou posledních let je označení strojů názvem ECO label, což znamená, že se výrobci snaží minimalizovat negativní dopady svých strojů na životní prostředí.

Pronájem vysokozdvižných vozíků

vysokozdvizny-vozikVyberte si paletové nebo vysokozdvižné vozíky na zkoušku a zkuste si je pouze pronajmout. Pronájem je možné sjednat na jeden den až několik let. Stačí si zvolit vozík, který zrovna potřebujete nebo chcete vyzkoušet. Jedním telefonátem se rychle a spolehlivě dostanete k široké nabídce čelních vozíků a skladové techniky, která čeká jen na vás. Stroj můžete mít v provozu už za pár hodin od objednání, a to v perfektně připraveném stavu. Důležitá je bezpečnost při práci, veškerá manipulační technika je dobře pojištěná.

Proč koupit manipulační techniku od prověřené značky?

Vybíráte-li vysokozdvižný vozík do provozu, např. v průmyslových halách, paletové vozíky BT Lifter od společnosti Toyota Production Systém jsou nyní na našem trhu prokazatelně nejodolnější. Oproti jiným značkám v testu pracovních cyklů vydržely až pětkrát déle. Značka Toyota má vzv s unikátním aktivním systémem SAS, který neustále sleduje operace vozíku a automaticky zasáhne v případě, kdy vycítí, že by mohlo dojít k jakékoli nestabilitě vozíku. Kromě vysoké úrovně kvality a spolehlivosti poskytují nejnižší možné náklady na životnost a při koupi získáte doživotní záruku na šasi vozíku. Nyní probíhá výprodej předváděcích modelů BT, můžete tak získat vozík s menšími kosmetickými vadami mnohem levněji. Avšak v nabídce je pouze omezené množství!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

two − two =