Srovnání hypoték od Hypotečního specialisty

Hypotéka je pro rodinu velkým rozhodnutím a často krokem do neznáma, který však nemusí být dlážděn pokusy a omyly či nevýhodnými podmínkami od bank. Přirozenou vlastností finančních institucí je relativně jednoduchý problém obalit do složitého žargonu, klienta svést na tenký led nevědomostí až do chvíle, kdy se propadne do studené vody nevýhodné hypotéky. Přitom to může být úplně jinak.

Nejlevnější hypotéka

HypotecniSpecialista.cz je webová stránka, která řeší právě problém finanční nevzdělanosti a pomáhá klientům nováčkům získat nejlevnější hypotéku. Nemusí se nutně jednat o hypoteční úvěr s nejnižšími úroky, ale o hypotéku, která vás v konečném důsledku bude stát nejméně peněz a ušetří vám maximum času, který by jinak mohl být promrhán s institucí, která vás bude tahat za nos, aby vám nakonec hypotéku neschválila nebo napařila skryté poplatky. I čas jsou peníze.

Porovnání hypoték

Stěžejní službou našeho projektu, s nímž působíme na trhu již od roku 2010, je nabídnout klientům nezávazné srovnání hypoték na českém trhu. Na našich stránkách je možné procházet rozličné nabídky bank, avšak jejich aktuálnost nemusí být nejlepší. Snažíme se, co můžeme a tak na našich stránkách naleznete seznam produktů od všech bank v Česku. Protože však úrokové sazby hypoték nevypovídají o všem a opravdová cena hypotéky se odvíjí od mnoha faktorů – tak to mají bankéři rádi – tak nabízíme nezávazné srovnání hypoték po vyplnění vašeho kontaktu do našeho formuláře v záhlaví webu. K ničemu se tím nezavazujete a srovnání je zdarma. Váš kontakt přitom nijak nezneužijeme.

Hypoteční kalkulačka

Díky tomu, že v naší databázi hypotečních úvěrů máme maximální počet všech hypoték na trhu, tak se návštěvníkům stránky pokoušíme ještě více zprůhlednit proces výběru hypotéky pomocí naší hypoteční kalkulačky. Ta načítá úrokové sazby jednotlivých bank a vy si tak můžete vypočítat výši měsíčních splátek.

Kniha o hypotékách

Novým projektem je kniha, kterou jsme sepsali ve spolupráci s předními českými hypotečními specialisty a našich osobních zkušeností s hypotékou. Lidé dělají při výběru nové hypotéky i na konci fixačního období mnoho zbytečných chyb, která je následně mohou stát deseti tisíce, které by jinak ušetřili. Kniha: Hypotéka, aneb jak se nenechat napálit vás nejenže uvede do světa hypoték. ale pomůže vám i s refinancováním té stávající. Například vám ukáže, jak si zvýšit svoji bonitu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

four × two =