Tiskněte levně

Také se vám stalo, že tisknete stejně jako já jednou za uherský rok a když zrovna potřebujete vytisknout mapku na výlet zjistíte, že vám náplně v tiskárně zaschnuly? Pěkně to naštve, zvlášť, když ceny nových značkových náplní jsou drahé a investice do všech barev pomalu přesahuje investici do tiskárny. Naštěstí lze koupit catridge i jiných výrobců za rozumnější peníze.

 

Nakupujte levně

Nové náplně do tiskárny lze pořídit za zlomek ceny originálních náplní.  Již od částky 75 korun můžete nakoupit zcela novou cartridge, která obsahuje i nový čip a to

Tiskárna

znamená, že ji tiskárna bude považovat za novou originální náplň. Tyto nové náplně jsou k dispozici do většiny známých značek tiskáren jako je např. Epson, Canon, HP, Lexmark nebo Brother. Cartridge od printmania.cz jsou navíc testovány, obsahují stejnou náplň jako originální cartridge a je na ně záruka 24 měsíců. Použitím takové cartridge neriskujete znehodnocení tiskárny, ani se nemusíte obávat horší kvality tisku. Ta je stejná jako u originálu, jen prostě za celou cartridge zaplatíte asi o 30 až 40% méně peněz, což je vyplatí.

 

Cartridge i tonery

Jestliže jste majitelem laserové tiskárny nezoufejte. Na uvedených stránkách najdete i kompatibilní tonery, opět ve 100% kvalitě shodné s originálem a zárukou na dva roky. U laserových tiskáren je nabídka kompatibilních tonerů ještě větší. Najdete zde tonery Toner do laserových tiskárenpro značky Canon, Epson, IBM, Lexmark, Oki, Xerox, Brother, Dell, HP, Kyocera, Minolta nebo Samsung. Oproti originálnímu toneru ušetříte přibližně 30 až 40% nákladů při stejné kvalitě a délce tisku.

 

Plnící sady

Pokud máte starší model tiskárny, který vám umožňuje naplnit vaši cartridge a tisknout znova se stejnou hlavou budou se vám hodit plnící sady, což je ten nejlevnější způsob, jak doplnit barvu – především černou do vaši tiskárny. Před nákupem si však ověřte, zda se vaše tiskárna nechá „opít rohlíkem“, neboť novější modely hlídají stav inkoustu a znova nedovolí tiskovou hlavu naplnit. Výrobci tím brání možnosti koupit jen inkoust. Potřebují vám přeci prodat celou tiskovou hlavu a pořádně na ni vydělat, když už jejich tiskárna je za pakatel.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

ten + 7 =