Trička, tílka, polokošile – stálice v pánském šatníku

Trendy v módě se neustále mění, v šatníku každého muže však stále zůstává jeden základní artikl: obyčejné tričko. Nebo bychom spíš měli říct neobyčejné? Tento praktický kousek oblečení se zkrátka využije v létě, v zimě, doma, do práce, na sport, pod košili, do saka – a takhle bychom mohli pokračovat do nekonečna.

Nejpopulárnější kus oblečení na sto způsobů

Dnes je těžké uvěřit, že tričko kdysi bývalo pouze spodním prádlem. Moderní člověk ho naopak staví na odiv, častokrát vtipným nápisem nebo zajímavým obrázkem dokonce vyjadřuje určitý postoj. V pop kultuře se tento kousek oblečení uchytil především díky slavným osobnostem stříbrného plátna, Jamesi Deanovi a Marlonu Brandovi. Právě tyhle dvě ikony vytvořily look, který je stále populární: jednoduché tričko a klasické džíny. Obrovský výběr barev, stylů a potisků zaručuje, že s tričkem či polokošilí nešlápnete nikdy vedle. Ty jednodušší v tlumených barvách si klidně můžete vzít pod sako třeba na pracovní pohovor.

Nejen sportovci kupují tílka

V létě by v mužském šatníku neměla chybět ani bavlněná tílka bez rukávů, v nichž se při volnočasových aktivitách nezapotí. Sportovci dnes mohou vybírat z kousků s výbornou savostí – na popularitě si získává zejména bambusové vlákno. V zimě takové tílko snadno schováte pod svetr a budete mít dvě vrstvy, které vás udrží v teple, i když bude mrznout. Jen pozor na kvalitu materiálu. Tílka s nízkou gramáží vás moc nezahřejí, ta nejvyšší gramáž sice dlouho vydrží, ale dost se v ní zapotíte. Nejlepší je držet se ve středu.

Svět triček na internetu

Mnoha mužům se nakupování z různých důvodů příčí, případně je jednoduše považují za ztrátu času. Naštěstí je alespoň v případě základních kousků, k nimž kvalitní pánská trička (krátký rukáv) jednoznačně patří, snadné řešení: najít si spolehlivého dodavatele, u nějž máte jistotu perfektní kvality, a nakupovat hromadně. Pěkně přes internet, z pohodlí domova. Zkuste zabrousit na stránky Xfer.cz, větší výběr triček najdete jen stěží. Samozřejmě zde koupíte i kvalitní dámská trička (krátký rukáv), obléct tedy můžete celou rodinu – a navíc si lze nechat zboží originálně potisknout.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eight − 8 =