Ubytování v Českém Krumlově

Ačkoliv kalendář ukazuje teprve únor, je nejvyšší čas přemýšlet nad letní dovolenou. Teplé počasí, jež vládne již několikáté léto i v našem podnebí, láká stále více tuzemských výletníků ke strávení dovolené v České republice. Proč taky ne. Česká republika skrývá nespočet krásných míst, která si zaslouží být navštěvovaná a obdivovaná. Z mnoha jmenujme například město Český Krumlov. Český Krumlov se nachází v centru Jižních Čech. Jde o významné historické a turistické město. Přijďte ho objevit i vy.

Kam složit hlavu po náročném dni

pension-rosaAť už strávíte dovolenou aktivně či pasivně, je důležité mít pohodlné místo, kam se večer můžete vrátit a odpočinout si po náročném dnu. Strávíte-li dovolenou v Jižních Čechách, naleznete zde krásné ubytování v Českém Krumlově. Právě zde se totiž nachází Pension Rosa, jež je doslova jako vystřižený z dobových pohádek. Ubytování Český Krumlov se totiž nachází ve zrekonstruovaném domě přímo v historickém centru města. Dovolená strávená v tomto prostředí vás doslova nabije novou energií a pozitivní náladou, která je v dnešním uspěchaném světě nezbytnou nutností.

Veškerý komfort ubytování

Ubytování Český Krumlov – Pension Rosa nabízí veškerý komfort ubytování. V sedmnácti dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích naleznete oázu klidu a odpočinku. Pokoje jsou vybaveny televizí se satelitním příjmem a součástí každého z nich je i koupelna s vanou nebo sprchovým koutem a WC. Všechny pokoje jsou prostorné a prozářené denním světlem. Součástí služeb rodinného pensionu je zamykatelné parkoviště přímo ve dvoře ubytovacího zařízení. Vítání jsou zde i návštěvníci se čtyřnohými mazlíčky. Zvířecí kamarádi jsou v pensionu Rosa vřele vítání.

Ubytujte se v útulném pensionu uprostřed historického centra Českého Krumlova a obdivujte divukrásné okolí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

fifteen − 7 =