V Praze máme největší kongresový hotel v Evropě

Česká republika má mnoho unikátů, o kterých však většina obyvatel ani neví. Přesně takovým případem je pražský Top Hotel, ve kterém se často konají světové konference, semináře a přednášky. Jedná se totiž o největší kongresový hotel v Evropě.

Praha-kongresovž-s†l-2-630x354Kongresový hotel Praha získal za své služby už mnoho různých ocenění. Pyšní se například titulem Nejlepší čtyřhvězdičkový hotel roku 2016 a čtyřikrát po sobě byl oceněn jako Nejlepší kongresový hotel roku.

Nachází se v něm celkem 5 větších kongresových sálů a 16 salonků. Stoly a židle v nich se dají různě uspořádat, největší kongresový sál Praha s názvem TOP Congress hall pojme až 2 000 účastníků. Všechny sály jsou vybavené profesionální technikou a připojením k internetu.

Avšak nejen díky nim je Kongresový hotel Praha tak dobře oceňován.

Úžasná galerie umění

Celý hotel je vlastně takovou obrovskou galerií českého umění. Ve společných prostorech jsou instalovány fresky, vitráže, mosazné lustry, vodní fontány a obrazy. Nikdo, kdo navštíví kongresové centrum Praha v Top Hotelu, neodejde bez jejich obdivování. Vystavují zde např. Jan Čihák, Aleš Venhoda a Vladimír Plachý. V kongresových prostorech se často konají vernisáže a koncerty.

Příjemně strávený čas

S dalším uměním, tentokrát kuchařským, se setkáte v pěti hotelových restauracích. Návštěvníci zde dostanou nejlepší české a moravské speciality, na jídlo sem chodí nejen hoteloví hosti, ale i široká veřejnost. V jedné z dalších restaurací, Pivovarské, je k dostání pro změnu autentické indické menu. Vaří tady kuchaři až z indického Dillí.

A koho by konferenční prostory Praha a v nich konané přednášky zmohly, má možnost navštívit hotelové wellness centrum, nechat si udělat masáž či zajít se odreagovat na tenis.

Není divu, že se do hotelu při různých příležitostech sjíždí lidé z celého světa, například momentálně se tu koná Mistrovství Evropy mládeže v šachu. Top Hotel představuje Českou republiku v tom nejlepším světle.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

five × 4 =